Vuk

Vuk

2015.06.30 padfoot8925

A magyar filmipar egyik gyöngyszeme. imádom a mai napig! Bármikor meg tudnám nézni és soha nem unnám meg. Isteni párbeszédek,szerethető karakterek. Bárkinek ajánlani tudom.

2016.11.05 Tibor1114

Gyermekként az egyik kedvenc mesém volt elősször dián láttam az alkotást már akkor nagyon szerettem de mikor videón kiadták rengetegszer megnéztem . Mai napig az egyik legkedvesebb rajzfilm.

2017.03.02 Acropolis

Gyerekkorom egyik kedvenc meséje ez. Imádtam a karaktereket és a zenéje önmagában is nagyon tetszett. Ma is szívesen megnézem. Aranyos mese, édes karakterek.

2017.02.19 clay00

Édes kicsi Vuk! Korhatár nélkül mindenkinek látnia kell. Szép, megható, némi humorral még ha nem is követi a könyvet sok helyen. Jó kidolgozása az állatoknak.

2017.08.21 T.Andras

A magyar rajzfilmek koronázatlan királyának számító Vuk, igazi klasszikussá nőtte ki magát az évek előre haladtával. Nagyon bájos történet, amit mindenkinek látnia kell legalább egyszer.

2016.11.13 goat2000

Nagyon jó mese.A magyar rajzfilmek közül szerintem a legjobb. A karaktereket nagyon jók, nagyon szeretem a könyvet is, persze a rajzfilm másabb. A szinkron hangokat is nagyon eltalálták.

2016.05.21 Gecko

Igazi régi klasszikus .Abból az időből mikor még jó meséket tudtak csinálni . A Vuk nem csak egy kis róka történetét meséli el de emellett olyan értékeket és élményt nyújt ,amit a mai mesékben csak elvétve találunk. 5-ből öt Vuk!

2015.07.13 prongs2001

Látványos, humoros, izgalmas és a karakterek is kellően ki vannak bontva. Ennél a filmnél is nagyon jól meg van csinálva minden. Nagyon élveztem. A látványvilág pont olyan, amit elvár az ember

2018.03.24 NRD

Nagyon szép animáció egy kedves kis történettel! Örülök neki, hogy ismertsége az alapműveltséghez tartozik és kötelező az elolvasása általános iskolában!

2016.04.27 angel001

Csodálatos , megható történet,aranyos állatok.Vuk a kis rókakölyök megpróbáltatásiról szól.Tanulságos,érzelmekben gazdag,Az állatok szemszögéből mutatja be az embert,.Igazi magyar klasszikus,rajzolt de mégis többet ér, mint sok mai animácios film.

2015.06.11 fancsi094

Az egyik legcsodálatosabb történet amit Fekete István írt. A megrajzolása hatalmas ötlet volt, nagyon szépen kidolgozott alkotás. A remakje egy kalap semmi, sajnálom, de kár volt megcsinálni! Csak az eredetit ajánlom kicsiknek, nagyoknak! (Ha egyáltalán van még olyan ember aki nem látta :-) )

2017.09.26 Bibabac

Jaj, de imádtam én ezt gyerekként ^^ még így, felnőtt fejjel is szívesen énekelem a betétdalt, és szó szerint tudom idézni az emlékezetes beszólásokat.

2016.10.01 Lost Silver Book

Örök értékű mesefilm. Gyönyörű szép mese, ami megérinti még a mostani gyerekek szívét is. Nem lehet kielemezni, nincs rá megfelelő szó. Hol aranyos, hol vicces, hol szomorú. Szelíden tálal mindent. A butaságot, a tanulást, még a halált is.

2016.06.24 portal91

Hehe, nagyon aranyos kis kedves magyar rajzfilm. Ilyet kellene nézetni minden gyerekkel, mert ezeknek még volt értelme, nem úgy mint a mai agyonanimált vackoknak....