sepsiklaudia   2015. 12. 29.

szavak nélkül is megérteni és nagyon szórakoztató :D nagyon egyszerű semmi extra ettől olyan jó

macikutya   2015. 06. 29.

. Ettől rosszabb mesét még nem igen láttam. Halálra untam magam, tiszta erőltetett volt az egész, alig vártam, hogy vége legyen. Iszonyatosan rossz, senkinek nem ajánlom.

dorika298   2015. 02. 24.

Ohhh ez a mese :D :) nagyon szerettem ezt is :) hát szerintem ezt minden gyereknek látnia kell :) Nem egy tipikus hollywoodi animáció, de szerintem nagyon jópofa, ideális szórakozás kicsiknek és nagyoknak egyaránt.

dorci298   2015. 03. 14.

Hű ez elég régi mese :) még gyerekkoromban láttam utoljára :) szerintem ez a gyerekeknek nagyon tetszene :) Wallace és Gromit történetei mindig nagyon szórakoztatóak voltak, de talán ez a legjobb mind közül.