Orosz István   2016. 05. 28.

Hát meg kell mondani nem egy mindennapi rajzfilm. Humor van benne bőven, de a történet nem egészen adja az ütős érzést, ami maradandó élményt ad az embernek. A karakteret elég jók főleg Gromit! Meglehet nézni! :)

Thibo84   2019. 06. 05.

Én azok táborát erősítem akiknek tetszik ez az alkotás. Humoros a történet, viccesek a karakterek, számomra jó kis kikapcsolódást nyújt Wallace és Gromit kalandja.

Norbert93   2019. 02. 26.

Se eleje, se hátulja. A debil gyurmafigurák eleve olyan ijesztőek és visszataszítóak számomra.

kevelin   2019. 06. 03.

az ocsem talan 3-4 eves volt amikor otthon neztuk en kb 10-11 de nagyon elveztem. jokat nevettunk rajta. nekem nagyon bejott aranyos ki tortenet s mindezt gyurmabol kihozni foleg 2005ben amikor az animalas meg mondhatni gyerekcipoben jartam szerintem nagyon szuper kis sztori lett.

Kardos   2016. 08. 07.

Aranyos történet kerekedett ki belőle végül, de nekem elég unalmas volt. Ez tipikusan gyerekeknek szól csak és a szülő halálranhatja sajnos. De a szereplők és a környezet tényleg meseszépen meg van csinálva ezzel a technikával, ezért plussz pont.

A Rotten Tomatoes oldalán 98%-os értékelést kapott 43 kritika alapján.

A Rotten Tomatoes oldalán 95%-os értékelést kapott 176 kritika alapján.

A film öt éven keresztül készült.

(ps)