Wallace és Gromit és az elvetemült veteménylény

Wallace és Gromit és az elvetemült veteménylény

The Curse of the Were-Rabbit
Kardos

Wallace (Peter Sallis), és hűséges négylábú társa, Gromit egy jól jövedelmező vállalkozásba kezdett, ők védik a veteményeseket a kártevőktől. A munkájukat jól is végzik, amíg egy napon fel nem tűnik egy titokzatos veteménylény, egy nyúl, aki egymagában is hatalmas pusztításra képes. Wallace… Több

Rendező: Steve Box, Nick Park
Forgatókönyvíró: Steve Box, Nick Park, Mark Burton, Bob Baker
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság
Premier (HU): 2005.10.27. | HBO Max (2023.09.23.)
Több

2019.06.05 Thibo84

Én azok táborát erősítem akiknek tetszik ez az alkotás. Humoros a történet, viccesek a karakterek, számomra jó kis kikapcsolódást nyújt Wallace és Gromit kalandja.

2016.05.28 Orosz István

Hát meg kell mondani nem egy mindennapi rajzfilm. Humor van benne bőven, de a történet nem egészen adja az ütős érzést, ami maradandó élményt ad az embernek. A karakteret elég jók főleg Gromit! Meglehet nézni! :)

2019.02.26 Norbert93

Se eleje, se hátulja. A debil gyurmafigurák eleve olyan ijesztőek és visszataszítóak számomra.

2019.06.03 kevelin

az ocsem talan 3-4 eves volt amikor otthon neztuk en kb 10-11 de nagyon elveztem. jokat nevettunk rajta. nekem nagyon bejott aranyos ki tortenet s mindezt gyurmabol kihozni foleg 2005ben amikor az animalas meg mondhatni gyerekcipoben jartam szerintem nagyon szuper kis sztori lett.

2016.04.30 Bogi

Izgalmas belegondolni, hogy az ilyen animált gyurmafilmeket hogyan készítik, de sajnos ebben a filmben ez az egyetlen izgalmas. A karakterek nagyon aranyosak, édesek csakhogy ez nem elég, hogy lebilincselje a nézőt. Persze az egészen kicsiket persze, de hát szerintem ők azért többet akartak felmutatni. 5/10

A Rotten Tomatoes oldalán 98%-os értékelést kapott 43 kritika alapján.Szerző: Bogi87

A Rotten Tomatoes oldalán 95%-os értékelést kapott 176 kritika alapján.Szerző: Bogi87

A film öt éven keresztül készült.Szerző: ps

A filmhez készült poszterek kézzel festettek.Szerző: ps

(2020. 02. 13.)
Vegán Vérnyúl a pácban
. A Wallace és Gromit és az elvetemült veteménylény minden korosztály számára vidám perceket hozhat, így bátran merem ajánlani. Nem is beszélve arról, hogy minden idők legtöbb bevételét hozó gyurmanimációinak listáján az előkelő második helyet követelte ki magának. Több