Wallace és Gromit és az elvetemült veteménylény

The Curse of the Were-Rabbit

2019.06.05 Thibo84

Én azok táborát erősítem akiknek tetszik ez az alkotás. Humoros a történet, viccesek a karakterek, számomra jó kis kikapcsolódást nyújt Wallace és Gromit kalandja.

2016.05.28 Orosz István

Hát meg kell mondani nem egy mindennapi rajzfilm. Humor van benne bőven, de a történet nem egészen adja az ütős érzést, ami maradandó élményt ad az embernek. A karakteret elég jók főleg Gromit! Meglehet nézni! :)

2019.02.26 Norbert93

Se eleje, se hátulja. A debil gyurmafigurák eleve olyan ijesztőek és visszataszítóak számomra.

2019.06.03 kevelin

az ocsem talan 3-4 eves volt amikor otthon neztuk en kb 10-11 de nagyon elveztem. jokat nevettunk rajta. nekem nagyon bejott aranyos ki tortenet s mindezt gyurmabol kihozni foleg 2005ben amikor az animalas meg mondhatni gyerekcipoben jartam szerintem nagyon szuper kis sztori lett.

2016.04.30 Bogi

Izgalmas belegondolni, hogy az ilyen animált gyurmafilmeket hogyan készítik, de sajnos ebben a filmben ez az egyetlen izgalmas. A karakterek nagyon aranyosak, édesek csakhogy ez nem elég, hogy lebilincselje a nézőt. Persze az egészen kicsiket persze, de hát szerintem ők azért többet akartak felmutatni. 5/10

2015.06.29 macikutya

Az eddig látott Wallace és Gromit mesék után kétkedve ültem le megnézni a filmet, de ugy voltam vele, ha már nincs más megnézem. Hát hiba volt. Ettől rosszabb mesét még nem igen láttam. Halálra untam magam, tiszta erőltetett volt az egész, alig vártam, hogy vége legyen. Iszonyatosan rossz, senkinek nem ajánlom.

2016.08.07 Kardos

Aranyos történet kerekedett ki belőle végül, de nekem elég unalmas volt. Ez tipikusan gyerekeknek szól csak és a szülő halálranhatja sajnos. De a szereplők és a környezet tényleg meseszépen meg van csinálva ezzel a technikával, ezért plussz pont.

2015.04.15 RókaÚr

Komoly munka lehetett egy ilyen hosszú filmet megalkotni gyurmákból. Nagyon szívesen megnézném, hogy hogyan is zajlik egy ilyen forgatás. Manapság viszont már mindent CGI technológiával oldanak meg, az olcsóbb. A film egyébként nagyon aranyos, Walace... Több

2015.10.02 Phalanx

Nagyon kedves kis animációs film, amit még a jó öreg stopmotion technikával készítettek. Hallatlan energiájukba kerülhetett a filmeseknek, hogy képre vigyek Walace és Gromit első egész estét kalandját. A történet gyerekeknek való, aranyos és persze van benne morális tanítás is, az ilyeneket szeretem.