Warrior - A végső menet

Warrior

2023.08.17 zsolesz33

5x láttam, zseniális film. Hardy szuper.

2017.07.15 Deku

Tom Hardy-nak nagyon remekül állnak ezek a kemény fiús szerepek. A történet maga pedig elég oda tud vágni. Az utolsó percig szórakoztat és leköti a figyelmet. Remek film.

2019.06.24 HercegPeter

Komoly lélektannal rendelkező dráma, ami a nézőre hagyja az ítélkezés lehetőségét. Eldönthetjük, hogy ki az igazi áldozat. Az, aki elveszítette a családját, esetleg akinek menekülnie kellett az alkoholista apjától, vagy aki a házát bukta el és még h... Több

2020.03.17 dailyfilmsan

Nekem igazán bejött ez a nyers film. Nagyon odavágott. Rettentő sok munka volt benne ez nagyon is látszik a filmen és amellett a mentális mondanivalója is el lett találva. Szerintem egy tök jó bunyós film.

Hardy és Nolte zsenialitása körbeölelte a filmet....dráma,feszültség,katarzis,mind-mind fellelhető a filmben.A film hosszú,de minden perce ütős,és megéri végigülni.Erősen ajánlott.

2023.04.18 Erik Csok

Testvér testvért nem hagy hátra!

Hatalmas nagy kimaradásom volt ez a film, egészen eddig, mivel tegnap este sikerült bepótolni. És ez a film nem csak egy remek sportfilm, hanem mint alapfilm is nagyon jól megállja a helyét. Érdekes, hogy az MMA-ról szóló film, és ebben a műfajban nem is tudom, hogy készült-e film, így ezáltal is csak jobb. Remekül ki van dolgozva a történet, a két testvér pedig elképesztő, hogy mennyire más. A két főszereplő is jól hozza a karaktert. Tom Hardyt én amúgy is nagyon kedvelem, és ebben a filmben ez az ember konkrétan valami brutális. Nem csak nagyon kigyúrta magát a szerep kedvéért, de a karaktere is egy állat! Joel Edgertont én nem sok filmben láttam, így róla nem tudok annyit írni, de ő is jó a szerepben, jó a karaktere. Nick Nolte is jól játszik, bár én inkább a két főszereplő közül az egyiknek adtam volna Oscar-jelölést, mintsem neki. Ez a film izgalmas is, nekem nagyon tetszett, tanulságos is, és méltán van ott a kedvenc filmjeim között.

2015.05.06 ZeroHero

A film hossza kivételesen nem zavart, a színészek jól játszanak benne, a karakterek a végére összeálltak, talán a hotelszobás jelenet sikerült a leghatásosabbra, jól fel lett vezetve a dolog. Persze a verseny elég hihetetlenre sikerált, de kellett va... Több

2018.03.22 szaka123

Egészen jó film volt. Nagyon jó színészi alakításokkal, különösen Nick Nolte. A versenyen történtek kicsit túlzóak és a vége is kicsit hihetetlen, de nem mondanám rossz filmnek. A játékidő kicsit soknak tűnhet, de minden percet megér! :)

2020.11.17 elekm90

Remek dráma és szórakoztató sportfilm egyben (úgy is, hogy a film utolsó meccsének nem sok köze van egy valós MMA meccshez). Nick Nolte és Tom Hardy kiválóak, bár utóbbi a szokásos agresszor szerepet kapta, de van mélysége, mivel egy erős háttérsztorit írtak a karakterének.

2018.12.03 harnas1207

Nem szeretem a bokszolós, ketrecharcos stb filmeket. Van belőlük 10000 és egyik sem tud semmi újat mutatni. De ha megkérdezik melyik közülük a legjobb, akkor ezt mondanám.

2018.07.24 Norbi

Példaértékű volt számomra a filmben megjelenített szereplők értékrendje, hozzáállása bizonyos dolgokhoz. Elég durva élethelyzet szem és fültanúja lehettem.

2015.02.26 andor50

Nálam ez a film "A dráma". Annyira jól működik az érzelmek szintjén hogy az valami hihetetlen. Többször is meghatott, főleg az utolsó jelenet. Nagyon szép film és csak ajánlani tudom, mikor először láttam utána minden ismerősömre ráparancsoltam, hogy nézze meg.

2019.01.05 szabomarc

Tom Hardy mindig is Tom Hardy lesz, az egyik legjobb színész akit valaha láttam. Semmi extrát nem nyújt a film, viszont leköti az embert, elmegy vele az idő, jó lett összességében.

2020.05.18 Róbert Molnár

TOP3 filmes kedvencemben benne van. Bármikor le tudok ülni megnézni, ha az 1000. alkalom is! Óriási alkotás, látványos sportfilm, de ami igazán alapművé teszi az a drámai emberi sorsok...nem tudod egyik főszereplőt sem kedvelni, együtt érezni vele...... Több