Westworld

Westworld

2016.12.30 Potoczkie

Az első évad befejező epizódjának küszöbén állok és izgatottan várom, mi lesz a sztori vége. Nekem nagyon tetszik ez a sorozat, szerintem zseniális az alapötlet, meglehetősen egyedi, különc. Gyönyörű a képi világa is.

2017.03.01 Zenta

Nemrég fejeztem b a Westworld első évadát és nekem nagyon bejött ez a sorozat, már önmagában az alapötlete is tetszett, de a színészi játékok fantasztikusak voltak benne.

2017.11.21 baalint

Érdekes az alaptörténet. Scifi+ western, elég jó párosítás. LENNE. De a sztori sokszor túlkomplikált,nehezen áll össze a kép, de azért egységes mégis. Az első évad alatt nekem nem derült ki hogy ki is a főszereplő(k)

2017.12.07 nagysar

Többet vártam tőle. Az elején nagyon jól indul a történet, aztán valahogy az első évad közepén megváltozik a történet, új szereplők jönnek a képbe,és kicsit zavaros is lesz. Azért várom a 2. évadot...

2019.06.20 atombence

Túlhájpolták és nem lett vége

Láttam. Továbbra sem értem a történet végét. Átlagos sorozat, a Feltámad a vadnyugat ötletére alapozva.

2017.01.25 Eagles

A vélemények hatására kezdtem el nézni. A történet nem rossz, de valami hiányzik a sorozatból. A neves színészeket felsorakoztató sorozat mégis egy kicsit monoton folyik. Nem mondom hogy nincsen benne meglepő fordulat de hiányzott belőle az igazi át ... Több

2020.03.29 Thirst0626

Nagyon tetszik! Most fejeztem be az első évadot. Nem tudom ,miért sosem bírtam rávenni magam ,h nekifogjak. Hát most sikerült és Örülök, h nem hagytam ki.

2022.01.29 Barta Attila

Furcsa és érdekes volt az eleje, de ahogy egyre több részt láttam, úgy ment el tőle a kedvem!

2020.08.28 vadmeggymag

Az első két évad szerintem zseniális. A harmadiknál én elakadtam, de ez semmit nem von le az első évadok értékéből. A színészi játék kifogástalan, és az egész világ magával ragadott az első pillanattól.

2020.09.18 Hofi83

Szerintem az első két évad nagyon jó volt bár többet is ki lehetett volna hozni ebből a sztoriból..

2018.03.05 fhidasi

Nehezen kategorizálható, de ismét egy zseniális alkotás, Hopkins Papa pedig csak emelni tudja a színvonalat... :) nézzétek, nagyon klassz sorozat!

2016.12.06 MethMan

a pilot igazán ígéretes volt, és csak egyre fokozódott. ha sikerül az alkotóknak egy ötletes évadlezárást csinálni, és nem csak egy túlkombinált nyitott kérdés marad, akkor ez lesz az idei kedvencem

2018.03.23 _biro

Nagyon szép, nagyon jó, csak folyamatosan figyelni kell minden egyes párbeszédre, történésre, különben nem fogod érteni az egészet. Nekem a befejezés nem annyira tetszett.

2022.07.10 titanbor

Nem értem,hogy miért tetszik annyi nézőnek ez a sorozat. Értelmezhetetlen, nincs felépítve, nem lehet tudni, ki kicsoda, miért van itt, mi valős, mi nem. Már vagy 5x belevágtam, de a 8. részig bírtam.