Westworld

Westworld

2019.08.15 Lonka

Érdekes történetet vázol fel az első pár rész. Egy különleges világ, ahogy játszani mennek a gazdagok, de után valahogy ennek a világnak, a játéknak a részleteit nem ismerhettük meg annyira.

2017.05.15 rainman

Lenyűgöző képi világú, filozofikus gondolatokat boncolgató, erőteljes sorozat. Mesterséges intelligencia, ember-gép kapcsolatok, sci-fi-western köntösbe elhelyezve. Mi teszi az embert emberré, a gépet géppé? Vagy a kettő között a határ valahol elmosó... Több

2019.07.27 Greeta

Az első évadot láttam csak, mert nem találtam érdekesnek egyszerűen. A látvány valamit javított az összképen, de a történet nem nyerte el a tetszésemet.

2019.01.20 Timcsi

Nem egészen értem a körülötte levő ovációt. Az ötlet maga nem rossz azt elismerem, de elég lassú a története.

2018.03.23 XETH

Nagyon okosan és izgalmasan felépített AI - ember lehetséges kapcsolatokról szóló történet. Szerintem bőven volt meglepetés az első évadban, szerettem a szereplőket, legfőképp a madamme-ot alakító Thandie Newton-t. Persze Ed Harris is zseniálisat ala... Több

2020.01.14 petraszab

Összességében nem volt ez olyan rossz. Jól kavarják benne a szálakat és figyelni kell a történésekre.

2017.08.27 szucszoli

Mélység

Le vagyok döbbenve az értetlenkedő és unott véleményeket olvasva... Pedig nincs ebben a sorozatban semmi patikamérlegen kimért, eltúlzott, Interstellar-szerű, eszement, hálivúdi, popcornhajhász sületlenség... Ez a sorozat meglehetősen közérthető. Ele... Teljes kritika

2016.10.12 ANdraS

Az ötlet elég furán hangzik, nem akartam elhinni, hogy lehet csinálni egy jó sci-fit ilyen témára. De a végén egész jónak sikerült. Ami persze zavar, azok a primitív párbeszédek, nagyon egyszerű és kikonstruált forgatókönyv, amely hasonlóan mint a Tr... Több

2019.01.07 szabomarc

Nagyobb a hype a sorozat körül, mint amit érdemelne szerintem. Túl van értékelve. Ezzel együtt nem rossz, de nem kötött le annyira, mint vártam volna. Átlagos sorozat lett nekem.

2018.03.28 NFG

Ez egy olyan sorozat, ami nagyon összetett és aprólékosan kidolgozott! Lehetséges, hogy első nézésre fel sem fogja az ember mi történik! Nem egy szájbarágós film, van aminek kitalálását a nézőkre bízták!

2017.05.03 hell.l

A látványvilág nagyon lenyűgöző, az talán a legjobb része a filmnek. A története is jó, mondjuk az első évad vége fele már kezd kibontakozni, ezért is vagyok kíváncsi a folytatásra.

2017.09.18 czigler.nora

Egyszerűen zseniális ez a sorozat, szuper színészekkel és izgalmas cselekménnyel. Nagyon oda kell rá figyelni, különben könnyen lemaradhatunk fontos dolgokról.

2018.01.26 Hondati

Nekem nagy csalódás, mert a téma kifejezetten érdekes nem úgy a túlbonyolított háttérszövegek ami mögött mély tartalmak sejlenek, de egy unalmas és erőltetett mozi lett belőle.Nem jött át.

2019.02.05 vyctoria79

Érdekes film, érdekes téma (öntudatra ébredő humanoid robotok, egy elszeparált "mesterséges parkban"). Az első évad látványvilága a western rajongóknak kifejezetten tetszhet. Időnként kifejezetten nyers, durva jelenetek (sok gyilkosság - akár gép, akár ember). Összességében nem rossz esti téma.