Hét nővér

Seven Sisters

Artsomnia
2017/11/17

A Hét nővér egy képileg és tartalmilag is jól megkomponált alkotás, melynek egy jelen korban is létező és aktualitást élvező probléma áll a középpontjában, amely a túlnépesedés, és ezáltal az individuum halála. Több

Smoking Barrels
2017/11/19

Mégis ez a mű szinte minden téren egy kihagyott ziccer, árnyéka annak, ami lehetett volna - vagy éppen árnyéka a hasonló alapötletből kiinduló disztópiáknak. Több

MovieAddict
2017/11/22

Értékelés: 8.5/10
Nagyon ajánlom azoknak a Hét nővér című filmet, akik egy elgondolkodtató és vérprofi akció-sci-fi-re vágynak vagy csak a csalódtak az elmúlt év hasonló alkotásaiban és nem mellesleg a kiváló színészek által, jól ábrázolt érzelmekre is számíthatnak egy mesterségesnek tűnő társadalomban. Több

Vox.hu
2017/11/30

Értékelés: 6.5/10
Üldözés, bunyó, bunyó, üldözés, kis lelkizés, egy kis szex, némi filozófia. A Hét nővér nem gondolja túl saját magát, és a zsáneren belül simán abszolválja a megbízható közepest. Több

jerrycomovie
2018/11/29

Seven Sisters (2017)
"A "Hét nővér" egy igen szórakoztató, kalandos utazás egy lehetséges, negatív jövőképben, amelynek megtekintését csak ajánlani tudom, apró, logikátlanságai ellenére is. A befejezés pedig teret enged sok filozofálgatásnak a testvéri szeretet, családi kötelékek kohéziójáról." Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!