Határtalan szerelem

Határtalan szerelem

Enas allos kosmos
airbus
Christopher Papakaliatis

A mai Görögországban játszódó Határtalan szerelem három különálló történetben mesél egy-egy külföldi és görög szerelméről. Mindegyik sztoriban egy másik nemzedék lesz szerelmes egy olyan időszakban, amikor egész Dél-Európát súlyos társadalmi-gazdasági válság rengeti meg, ám a szálak végül… Több

Forgatókönyvíró: Christopher Papakaliatis
Ország: Görögország
Premier (HU): 2016.09.22.

2017.09.28 M4T

Nagyon szép íve van a filmnek, lasan bontakozik ki, de megéri minden percét. Nem akar túl teátrális lenni, egyszerű eszközökkel vált ki nagy hatást. Ilyen, amikor profik dolgoznak profi anyaggal!

2016.09.24 adamkatka

A bemutatója alapján rosszabbra számítottam, de meg kell hagyni, egész jó kis film volt. Kora esti kikapcsolódásnak tökéletes. Nem bántam meg hogy megnéztem, lekötötte a figyelmem.

2016.11.29 Ercsi

Nagyon érzelmes film, amely olyan igazságokat mondd ki, melyeket az emberek többsége szeret hallani újból és újból. Igen megható alkotás, ezért egy csomag papírzsepi is legyen készenlétben, ha valaki megnézi.

2016.09.22 tamas84

Egy igazi nagy film Osvárt Andreával! Minden elismerésem a színésznőnek innen Magyarországról. De nem csak az ő alakítása volt nagyon jó, az egész filmből sugárzik a profizmus. Nem könnyed témát dolgoz fel, de mindenképpen megéri megnézni!

2016.09.27 mártilány

Nagyon jól sikerült szerintem ez a film. Gyönyörű érzelmeket mutatnak be benne. JK Simmons alakítása ismét levett a lábamról. Ez egy igényes dráma, amelyben biztosan nem csalódnak a műfaj kedvelői.

A film összbevétele 5 011 560 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 3 954 145 forintot termelt. A hazai mozik összesen 3 836 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

J. K. Simmons bevallottan azért vállalta el a film örökké optimista figuráját, mert a Whiplash-beli karaktere után egy pozitív szerepre vágyott.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Több, mint 4,3 millió dolláros kassza sikerként Görögországban ez az első számú film a 2015-2016-os szezonban.Szerző: puffancshercegnő

Christopher Papakaliatis második rendezői próbálkozása.Szerző: puffancshercegnő

pár héttel a film megjelenése előtt elhunyt.Szerző: puffancshercegnő

Értékelés: 5.5/10
(2016. 09. 25.)
Fontos film a Határtalan szerelem, de az is fontos lett volna, hogy Papakaliatisnál kifinomultabb, érettebb rendező készítse el. Több

Értékelés: 3.5/10
(2016. 09. 24.)
Ha valaki számára a legfontosabb, sőt talán az egyetlen fontos dolog egy filmben, hogy elérzékenyüljön, annak szívből ajánlom a Határtalan szerelmet. Mindenki mást óva intek tőle. 3,5/10 Több

(2016. 10. 02.)
Nem feltétlenül az összecsapott jelző illene legjobban a Határtalan szerelemre, inkább úgy fogalmaznék, hogy a készítők nagyravágyása rányomta a bélyegét az összképre. A kevesebb több klasszikus esete, de egy próbát nyugodtan lehet tenni vele.
6/10 Több