A TV Paprika új vállalkozásában olasz gasztro-kalandozásra indul. Itália kulináris szempontból legérdekesebb helyszíneit ízig-vérig helyi "szakértőkkel" járjuk körbe! A TV Paprika... több»
Szereplők: Arena Alessandro
A Horváth Péter rendezésében készülő sorozat - Rátonyi Róbert zseniális könyvét használva sorvezetőül - képernyőre varázsolja a műfaj születésének körülményeit,... több»
Bizonyára sokakban él a vágy, hogy az olasz konyha remek fogásait egy hagyományos olasz trattoriában kóstolja végig. Ha azonban erre nincs mód, kénytelenek vagyunk más megoldást... több»
Szereplők: Magos Zoltán
TV-ben (M5, csütörtök 01:33)
Az új, tíz részes tudományos ismeretterjesztő műsor elsősorban az emberek egészségét, gyógyulását, élhetőbb környezetét befolyásoló innovációs kutatásokkal, eredményekkel... több»
A magazin bemutatja az állandó változást átélő ingatlanpiacot, annak pénzügyi, gazdasági, műszaki, jogi valamint szociális vonzatait, aktuális történéseit. Foglalkozik továbbá az... több»
Rendező: Skultéti Róbert
A nagy sikerű "Mit eszünk ma" után újra napi, naponta megújuló tartalom jelentkezik a TV Paprika műsorán. A rövid, 12 perces epizódok nap, mint nap új tippeket adnak a... több»
Szereplők: Bede Róbert, Jenei Tamás, Magos Zoltán, Serényi Zsolt
A sorozat készítői több alkalommal beszélgettek különböző helyszíneken Habsburg Ottóval. Az első beszélgetés színhelye Bécs volt, aztán úgy változtak a helyszínek, ahogy... több»
Rendező: Bokor Péter, Hanák Gábor
Az öt részes ismeretterjesztő sorozat a gyöngyösi Károly Róbert Főiskola által életre hívott Bioenergetiaki Klaszter tevékenységét mutatja be.
Rendező: Székely Orsolya
12-13 perc nagyvárosi alul- és felülnézet, eredeti szövegek, képek, hangulatok szúnyog-, cinke-, galamb-, csótány-, légy- és patkányperspektívában. Gyökeres szemléletváltás e... több»
Rendező: Seres Tamás
Szereplők: Szerényi Gábor
Brigi falusi lány nagy ambíciókkal. Elhatározza, hogy Budapestre megy szerencsét próbálni. Szülei azt szeretnék, ha lányuk követné a családi hagyományokat és pedagógusnak... több»
Rendező: Várkonyi Gábor
Szereplők: Csomós Mari, Gobbi Hilda, Bubik István, Balkay Géza, Götz Anna
Magyarország legszebb tájai, természeti csodái tárulnak fel, a Hortobágy szikesétől a Bükk erdein és az Őrség falvain át a Balaton-felvidékig. Olyan helyekre látogatunk, ahol csak a... több»
Túlzás nélkül állíthatjuk: Kabos Gyula a magyar filmtörténet zsenije. A róla készült tizenötrészes filmsorozat arra vállalkozik, hogy ezt az állitást legalább tizenötféleképpen... több»
Rendező: Bán Róbert
Négyes pálya. Az úszósportban ez a pálya Egerszegi Krisztináknak, Darnyi Tamásoknak jár, gondoljuk mi, akik csak onnantól látjuk az eseményeket, amikor a versenyzők fellépnek a... több»
Rendező: Elek Ottó
Szereplők: Oszter Sándor, Balla Máté, Borbiczki Ferenc, Csonka Ibolya, Román Judit
A három részes dokumentumfilm a Dráva-menti települések életét, történelmét és jelenlegi helyzetét vizsgálja. A film rámutat az egyre nehezebb helyzetben lévő Ormánság... több»
Főhősünk, Misi Mókus az erdő egyik hatalmas fájának tágas, kényelmes odvában született négy kistestvérével együtt. Négyük közül ő volt a legelevenebb és a legnagyobb is.... több»
Rendező: Foky Ottó
A Mednyánszky család a birtok megvédése érdekében úgy dönt, hogy legkisebb fiúkat, Cézárt papnak adják. Eduárd az államgépezetben tevékenykedik, Lászlóé marad a birtok. A kamasz... több»
Rendező: Révész György
Szereplők: Benkő Gyula, Jordán Tamás, Bessenyei Ferenc, Kátay Endre, Kovács Titusz
A Mint a Hold... című tévésorozat az egészség, a rekreáció és a tudomány területeit járja körül.
Rendező: Moldoványi Judit
A latin elnevezés (Világ kisebbségei) nem sznobizmusból fakad: inkább az európai jogrendre és a páratlan szemlélődésre, a téma kápráztató sokféleségében is a közös nevező... több»
Rendező: Cselényi László
A magyar tudomány legkiválóbb képviselői tartanak sokszor rendhagyó, fesztelen előadást tudományáguk jelenlegi állásáról, legizgalmasabb kérdéseiről. Így az adott szakterületen... több»
Rendező: Nagy Katalin
Szereplők: Almár Iván, Budó Balázs, Csépe Valéria, Csiba László, Dr. Hámori József
A tíz részből álló sorozat bemutatja, hogy az elmúlt évek génkutatásának eredményeit miként alkalmazzák a mindennapi gyógyászatban. A génkutatás és -technológia az emberek... több»