A női James Bond Érdekes volt a film. Szerintem nagyon le van húzva. Mert ennél vannak sokkal rosszabb filmek! De egyébként a látvány és a történet nem rossz. Kicsit kiszámítható.
Meg 2. A első rész nem volt annyira rossz. Bár abba is sok volt a régi cápás filmekből a ötlet, de nézhető volt. De ez a második rész nagyon gyenge. Ahhoz képest, hogy CGI, milyen szinten van. A történet átlagos. Egyszernézős. Viszont ebbe már hozta Jason Statham a saját stílusát, amit az akciófilmekben megszoktunk tőle. És nem is tett jót a filmnek.
Tipikus cápa alaptörténetek Annyira nem volt rossz film. A cápa eléggé jól meg volt szerkesztve! Bár a mai technikának (CGI) már nagyon nincsenek lehetetlen dolgok. Rendezésileg nem rossz. A történet középkategória. Színészi alakítás: nézhető. Egyszer meg lehet nézni.
Barbie Nem tudtam, hogy mit várjak a filmtől. De ha már ilyen jó bevétele van a filmnek, akkor mondom, megnézem. Igazából nem volt rossz film. Rendezésileg egy kicsit átlagos. Viszont a színészek hozzák a szintet, amit megszoktunk tőlünk (Margot Robbie, Ryan Gosling, Helen Mirren, Will Ferrell). Kicsit olyan, mintha a Free Guy és A Lego-kaland keverék lenne a film. :) De amúgy egyszer nézhető kategória.
69 Ahsoka (2023)
Eddig nagyon jók a részek!