A igazi Road House Immáron már klasszikusnak nevezhető alkotás. Nagyon jó szereposztás. Patrick Swayze egyik legjobb szerepe. És ahogy mondani szokták, a klasszikus mindent visz.
Road House Hát ez egy nagyon gyenge feldolgozás lett! Vagy mondhatnám úgy is, hogy nem méltó. Harmatgyenge történet. Egy idióta Conorral! Mondjuk Jake Gyllenhaal hozza a tőle megszokott színészetet. De ehhez ő is kevés volt. Nagyon messze van a film a eredetitől! Inkább azt nézzétek meg!
A második rész Eléggé nézhetetlen lett ez a rész is. A első része unalmas, semmitmondó rész volt. De ez még attól is rosszabb! Egyetlen pozitívum Javier Bardem volt a filmben. Ő legalább színészi alakítása volt a filmben. De kb. tényleg ennyi a pozitívum.
Fall Szerintem egy nagyon jó film.Színészek és a karakterek jók. Látszik a rendezésen, hogy egyik karakter sincs túljátszva. Van benne egy csavar is a film végén, amire nem számítottam. Úgyhogy ez egy jó kis thriller!
Szuperkém Ahhoz képest, hogy a film tele van nagy sztárokkal, eléggé gyenge film lett!Mondhatnám, hogy a kémek itt elbuktak. Semmi sajátos ötlet. Tele van a film régebbi filmekben lévő cselekményekkel.
Hangman Egy nagyon jó, könnyed vígjáték. Jók a színészek, rendben volt a rendezés is. Milyen érdekes, hogy a ilyen témájú filmekből is már egyre kevesebb van sajnos! A titanicos rész, az jó volt.
A vadász Hát nem éppen a legjobb krokodilos film. Valójában ezért is nem nagyon van benne a közvéleményben. Maga az alaptörténet jó. Viszont a szinkronhangok nem illenek a főszereplőkhöz. Egyszer nézhető! De kb. ennyi.
Sly Jó dokumentumfilm volt! Bár egyet kicsit több meghatározó filmjével is foglalkozhattak volna (Tango és Cash, A pusztító, A specialista, Bérgyilkosok)! De egyszer meg kell nézni.
Aquaman Eléggé tartottam ettől a filmtől. Látvány, hogy elmúlt időszakban milyen rosszul sikerültek a szuperhősös filmek. De jó kis film volt. Látvány és akció. Az egyik legjobb kombó, ha egy pörgős, de vicces filmet akarsz készíteni! Jason Momoa jól játszott benne. Hozta azt a formáját, amit még a Halálos iramban nyújtott. :) Szóval jó folytatás lett.
James Cameron Egy nagyon látványos filmet sikerült ismét készítenie James Cameronnak. Nagyon hosszú, és lényegében a első 30 perc és a utolsó 40 perc volt értéklehető. Már a első rész se jött be. De ez szerintem rosszabb lett. És nem a történet miatt, hanem azért, hogy minden full CGI!! A első résznél még lehetett látni, hogy vannak benne megépített tárgyak, gépek, élethűbb volt. De egyszer nézhető.
Rebel Moon Eléggé jól kezdődött a film. Szépen folyamatosan bemutatta a rendező a történetet és a karaktereket. Látványvilág is rendben volt. De valahol a film közepétől nagyon sablonos lett a sztori. Bár nézhető és jó film. De mégis egy átlagos értékű csak. Színészek jók voltak benne. Inkább a rendező számlájára írnám, hogy ennyit tudott csak kihozni ebből a történetből!
Washington Ajánlom annak, aki egy jó akciófilmet akar nézni. Nem kell tőle sokat várni. Hozza a első két rész szintjét bőven! Ha ez a utolsó része a sorozatnak, akkor egy kicsit jobb befejezést vártam volna. De így is jó.
75 Országúti diszkó (1989)
Immáron már klasszikusnak nevezhető alkotás. Nagyon jó szereposztás. Patrick Swayze egyik legjobb szerepe. És ahogy mondani szokták, a klasszikus mindent visz.