Országúti diszkó (1989)

Road House

Patrick Swayze

Sabnock Sanatory   2022. 05. 27.

Induljon a banzáj!

Ha a producer Joel Silver. Ha a filmben játszik Patrick Swayze, Sam Elliot, és Ben Gazzara. Ha a szőke bombázónak, Julie Michaelsnek ekkora keblei vannak. Ha ilyen jó zenéket játszanak. Akkor nem értem, hogy miért jelölték a filmet Arany Málna díjra,... teljes kritika»

indingo   2019. 05. 20.

Kissé elavult ha mai szemmel nézzük hiszen azóta sok minden változott, de ha mindezt elhanyagoljuk akkor még lehet élvezni ha a bunyót és a romantikát kedveljük.

ZeroHero   2019. 09. 25.

Hatalmas nagy klasszikus, a jofiu es a rosszfiuk csataja, most epp egy poros kis amerikai putriban es egy diszkoban. A latvany jo, a zenek jok, Kelly Lynch fenykoraban gyonyoru es bajos, vannak jo bunyok, vegig porog a film, nemnagyon van uresjarat. Aztan persze happyend, mint mindig. Eros kozepes.

Norbert93   2019. 07. 08.

Erősen érződik a 80-as évek macho hangulata az összképen, a korszak akciófilmjeinek sablonjaiból válogatva. Részemről közhelyes és sekélyes film, minden szereplőjével egyetemben.

Filmelemző   2018. 05. 18.

Nagy divat manapság lehúzni ezt a filmet, pedig annak idején 89-90 ben sokan szerettük. Ma már persze kicsit közhelyes, hatásvadász bugyutaságnak tűnik, de hát istenem az egész 80-as évek filmvilága is az volt akkoriban. Kelly Lync viszont őrült szex... több»

ocso   2015. 05. 05.

A film nagyon tetszett, keveredik a krimi , a thriller és beleszövődik a szexualitás is. Egyedi hangulatú film, többször is érdemes megnézni, jók a a karakterek, tipikus nyolcvanas évekbeli film.

Gríz   2015. 11. 04.

közepesen jó film, se nem akció, se nem romantikus, valahol a kettő között. Némi drámai csík is került a dohány közé. Egy-két slukk és már el is feledte az ember.

A film premierje az USA-ban 1989. május 19-én, itthon pedig 1989. december 07-én volt.

(Sabnock Sanatory )

A film egyedüli forgalmazója az MGM/UA Communications.

(Sabnock Sanatory )

A Codyt alakító kanadai zenész, első és egyben egyetlen filmszerepe.

A film két sztárja Patrick Swayze és Ben Gazzara egyaránt hasnyálmirigyrákban hunytak el, Swayze 2009-ben, Gazzara 2012-ben.

Patrick Swayze egyszer azt mondta, hogy a forgatás alatt nem volt biztos benne, hogy túl fogja élni ezt a filmet.