Öld meg Rómeót! (2000)

Romeo Must Die

harnas1207   2018. 12. 08.

Izgalmas akciófilm, látványos harci jelenetekkel. A jet li filmek többsége azért élvezhető számomra, mert elhagyja az idegesítő belassult keleti stílust.

Norbert93   2018. 09. 13.

Sajnálatos módon jellemző Jet Li filmjeire, hogy inkább az amerikai filmjei esnek a nézhető kategóriába, ahogy a "Romeo must die" is, persze azért itt is kapunk a drótos koreográfiából nem keveset, de szerencsére nem is túl sokat. A film hangulata, a... több»

gyorfigyuri10   2018. 09. 27.

Én személy szerint nagyon szeretem Jet Li-t és ebben a filmben is hozza azt amit kell. Nagyszerű verekedős akciójeleneteket láthatunk, pörgős kis film, szórakoztató és a története is megfogja a nézőt, egyáltalán nem unalmas.

Aranyhal   2015. 03. 28.

Annak ellenére, hogy nem vagyok egy Jet Li rajongó, pozitívan csalódtam a filmben. Nagyon izgalmas, pörgős és szórakoztató és a sztori is tetszett. Ajánlani tudom!

MrBlond   2015. 01. 30.

hát eléggé szabadon fogták föl a Shakespeare-klasszikust. nekem ez az újhullámos, olcsó akció nem igazán tetszett, éppen úgy, ahogy Jet Li nekem sosem volt annyira meggyőző és szórakoztató mint Jackie Chan.

Scanian   2016. 08. 08.

nekem azok a matrixos javítgatások bejöttek

googk   2018. 08. 24.

a filmnek nincs nagyon köze ahhoz, amire a cim utal, de aki szereti a keleti harcművészetet, az nem fog csalódni, Jet Li gyönyörű harcjeleneteit nem lehet megunni. Bár amit furcsállottam, hogy észrevehetően alakítottak néhány jeleneten számítógépes technikával, és nem értem egy ilyen legendánál miért van erre szükség...

Aaliyah a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb női főszereplőnek járó díjára.

Aaliyah a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb feltörekvő színésznek járó díjára.

Aalyah a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb női főszereplőnek járó díjára.

A film Aaliyah filmes debütálása, és tragikus halála miatt egyeben utolsó filmje is.