Titkos ügynökség vol. 10000 Egy szórakoztató, könnyű akciófilm. Szokásos titkos ügynökös törtét! Lényegében egyik színész sem hoz semmi extrát! De mégis nézhető a film. Egy estére, hogy kikapcsolj, arra teljesen jó.
Top Gun hábórús változata Nem ismertem a történet, így valahogy nem volt viszonyítási alapom. De a film kellőképpen jó és tartalmas. Oké, nem egy Ryan közlegény megmentése, és nem egy Harag. De ez a történet nem is a vérről és a háborúról szól! Jó rendezés. Ajánlom, egyszer nézhető! Látvány rendben van. Viszont a hang és a zene benne perfect!
Atlas Egy kis Avatar és egy kis Terminátor keverék! Full CGI a egész. De manapság már melyik film nem az. De ezek ellenére jó film. Azért a film végén JLo hátsója még mindig 10/10. :)
Mr. Bond Zseniális film. Rég röhögtem már ennyit egy vígjátékon! Végre egy olyan film, amiben nincs túlerőltetve semmi. És nem minden második szó trágár!!
Jó folytatás! És Mr. Bean hozza a szuper titkos ügynök szerepét is! :)
Egy szint felett! Nem volt annyira rossz film. Az tényleg igaz, hogy sok saját ötlete nem volt a rendezőnek. Egy kicsi Hang nélkül, A holnap háborúja, Terminátor szaga van. De ezektől eltekintve nézhető. Egy szimpla sci-fi!
Ridley Scott bukása Hol is kezdjem? A gladiátor egy olyan film, amit pont nem kellett volna folytatni. Nagyon gyenge a történet! De komolyan! Színészi játék nulla! Forgatókönyv nulla. És ki kell mondani, hogy Ridley Scott már nem tud jó filmet rendezni. Kb. ennyi, unalmas volt végig a film.
Red Point Talán a idei év egyetlen karácsonyi filmje, ami megy moziban. A hangulata jó és humoros. Van benne látvány. A színészek hozzák a megszokott színvonalat. Arra teljesen jó a film, hogy egy 2 órára kikapcsoljon! Bár azért a Jumanji rendezőjétől egy kicsit többet vártam! De bőven nézhető. Már csak a hangulata miatt is!
Venom harmadjára!!! Hol is kezdjem?! Nem vártam túl sokat a filmtől. Pláne úgy, hogy a második része eléggé rossz lett! Ez a harmadik rész olyan gyenge lett szerintem. Pláne úgy, hogy befejező résznek szánták. A második résznél mindenképp jobb. Egy nagyon átlagos film. Látvány van, de igazán jó története nincs sajnos. Vége is gyenge. Olyan, mintha csak azért készült volna el a harmadik rész, hogy legyen egy kis pénz a stúdióknak. Egyszer nézhető!
Twister-végzete Kicsit tartottam ettől a résztől, pláne úgy, hogy a régi Twister a egyik kedvencem volt anno. De kellemeset csalódtam a filmben. Jó történet! Jó színészek! Mondhatjuk, hogy egy bőven nézhető film. Bár hiányérzetem van a film végével! De ajánlom mindenkinek. Jó film!! :)
Bad Boys negyedszerre Nagyon vártam ezt a filmet! Főleg úgy, hogy a előző részek jók voltak. Főleg a első! Végül is jó folytatás lett! Egy kicsit jobb lett, mint a harmadik rész. A történet egyszerű! De az akciójelenetek jók. Ha tetszett a előző három rész, akkor mindenképp nézd meg ezt is.
Mad Max Egy kicsit tartottam ettől a filmtől, pláne úgy, hogy a főszereplő, Mad Max nincs benne! De összességében jó film lett. Bár sok benne az üresjárat. És a történet is eléggé alap lett. A látvány nem mindig kárpótolja a nézőt sajnos. A színészek jók voltak benne. De valami hiányzott a filmből, amitől méltó lenne Mad Max-filmnek. De bőven nézhető kategória.
Kaszkadőr Nagyon vártam ezt a filmet! Mert a egyik kedvenc színésznőm játszik benne.(Emily Blunt) És azért Ryan Gosling nagy név a szakmában. A film nagyon jó volt, tetszett. Minden benne volt, ami kell egy jó filmhez. Humor, akció és látvány is!
Alap akciófilm törvényei Teljesen jó akció thriller! Jó a történet. Jók a színészek és karakterek. Nem azt mondom, hogy a év akciófilmje. De bőven nézhető kategória.
Szellemirtók Hát a történet eléggé sablonos. A régi bőrt húzták le újra. Egyszer nézhető. A régi karakterek hozták a szintet. Talán őmiattuk érdemes megnézni a filmet!
Godzilla x Kong Egy full CGI akció- vagy már inkább sci-fi film. De nagyon szórakoztató. Bár szerintem eddigi leggyengébb része a sorozatnak. Arra teljesen jó, hogy kikapcsoljon az ember.
57 A szervezet (2024)
Egy szórakoztató, könnyű akciófilm. Szokásos titkos ügynökös törtét! Lényegében egyik színész sem hoz semmi extrát! De mégis nézhető a film. Egy estére, hogy kikapcsolj, arra teljesen jó.