A két torony Nem volt egy rossz film. Viszonylag jó történet, de nagyon sok helyen unalmas. És semmi új sztori vagy történés nem volt benne. Persze a látvány ott van. De manapság már nem nehéz látványos filmet készíteni. Színészi játék átlagos. Egyik karakter sem add hozzá többet a történethez. Egyszer nézős film.
Valkűr Hol is kezdjem! Kíváncsi voltam a filmre, mert olyan felemás kritikát kapott. Ahogy elkezdtem nézni a filmet, eléggé lassan történnek benne a cselekmények, és egy nagyon unalmas film lett belőle! Pedig többet vártam volna a filmtől. Egyszer nézős.
Cápa 1, 2, 3, 4, 5, 6 stb. változat! Tartottam ettől a filmtől! Eléggé sok negatív kritikát olvastam róla. De mivel nem túl hosszú film, így adtam neki egy esélyt! És egyébként nézhető! Egy sablonos történet. De voltak benne értékelhető részek és cselekmények. Egyszer meg lehet nézni.
A zsaruk Nagyon jó akciófilm! Kellemeset csalódtam benne. Jól felépített cselekmény, történet, és a végén ott volt a várva várt csattanó! A színészek nagyon jól alakították a karaktereket. Gerard Butler hozta a tőle megszokott szintet. Végig látványos és jó volt!
A női Rambo Egészen jó film lett! Talán Jolie legjobb filmje szerintem eddig, ami nézhető is! A helyszín nagyon szép! A színészek és a karakterek jók. A rendezés is jó! Az akciójelenetek is rendben voltak. Nézhető kategória.
Zombie Nem gondoltam volna, hogy ennyire tetszeni fog ez a film! Végre egy értelmes történetű zombie-s film! Remek szereposztás. Jó történet! Mi kellhet még? Őszintén semmi. Perfect! Ajánlom mindenkinek, aki még nem látta!
Akció bomba! Talán Gerard Butler egyik legjobb filmje! És a trilógia legjobb része! Minden benne van, amiért imádjuk az akciófilmeket. Jó karakterék. Nagy színészek! Perfect alkotás, és pont!
Trója Fantasztikus rendezés és szereposztás! Nekem nagyon tetszett! Brad Pitt egyik legjobb alakítása! Nagyon komoly film. A karakterek fejlődése tökéletes. A CGI trükkök perfectek. És hát a csatajelenetek! Woow. Nagy film!
Veszélyzóna Bőven nézhető film. Sokkal rosszabbra számítottam! A CGI trükkök is jók a filmben. Mondjuk nagy karakterfejlődés nincs a filmben. De nem a ZS kategóriát képviseli. Egyszer nézhető.
Indiana Talán a legjobb Indiana Jones-rész! Remek befejezés volt a trilógia lezárására! Sean Connery alakítása pazar. És Harrison Ford is hozta, amit kelet! Steven Spielberg pedig a legjobb rendező számomra! A filmről is egy pár szó. Remek történet és látvány egyben. Kaland és izgalom van benne a megszokott módon.
Kenobi tábornok A egyik legjobb Star Wars-sorozat nekem! Igaz, egy kicsit lassan indul be. De utána pörögnek a események. És Ewan hozza a idősödő Kenobi karaktert. Jó volt. A utolsó találkozásuk Darth Vaderrel pedig epic harc!
Forma–1! Fantasztikus rendezés! Teljesen visszaadja azt a világot, amiben ez a két remek versenyző harcolt a vb címért!Remek a színészi játék is. Ron Howard egyik legjobb rendezése. És Chris Hemsworth is jól játssza James Huntot. Többször nézős!
76 A szurdok (2025)
Nem volt egy rossz film. Viszonylag jó történet, de nagyon sok helyen unalmas. És semmi új sztori vagy történés nem volt benne. Persze a látvány ott van. De manapság már nem nehéz látványos filmet készíteni. Színészi játék átlagos. Egyik karakter sem add hozzá többet a történethez. Egyszer nézős film.