Értékelések (1010)

2025. 07. 06.
Egy újjab Jurassic rész!
Na, akkor megmondom őszintén, egy kicsit tartottam ettől a résztől! Mivel már hat rész készült ebből a franchise-ból. És azért még mindig az első része az etalon (Jurassic Park), kifejezetten jó film. Kicsit másabb, mint amit eddig megszoktunk. De lényegében benne van a filmben a Jurassic vérvonal, ami jó. A színészek rendben vannak. A történet is bőven jó. A látványról ne is beszéljünk! Na meg persze egy plusz pont Scarlett kisasszonynak. Ajánlom a filmet, mert jó lett. Főleg, ha lehet, moziban nézzétek! Üdv!
2025. 07. 03.
Ben másodjára!
Ez egy nagyon jó akciófilm lett. Szinte megvan benne minden, ami régen működött a filmeknél. Történet, ami nagyon jó. A karakterek fejlődése príma. Csavar a végén. És persze a jó ügy érdekében mindent. Méltó folytatás. Ajánlom mindenkinek.
2025. 07. 03.
Nézhetetlen
Vérvonal!
Ez egy nagy rakás baromság. Hogy lehet ilyet pénzelni? És egyáltalán hogy? Miért? Nulla.
2025. 07. 01.
Sötét Marvel univerzum!
Hát, nem a legjobb Marvel-film. De az utóbbi időben talán a nézhető kategória. Kicsit furcsa ez az új Bosszúállók csapat (Mennydörgők). A történet sablonos. A karakterek gyengék. Nincsenek benne karakterfejlődések. Olyan lepusztult az egész. Egyszer nézhető! De semmi több! Sajnos.

79 F1 - A film  (2025)

2025. 06. 30.
Egy forma 1 történet
Már nagyon vártam ezt a filmet. És a tegnapi nap meg is néztük a moziban. Hát fantasztikus egy film. A látvány ott van. A hangulat ott van. A történet nagyon jó. A karakterek fejlődése príma. És akkor a színészi gárdáról ne is beszéljünk! Brad Pitt tökéletes alakítása. Na meg persze tökéletes zenék. :) Csak ajánlani tudom. Nálam eddig az év filmje. Egy Forma 1 rajongónak pedig kötelező remekmű.

66 Hadviselés  (2025)

2025. 06. 21.
Igaz történet alapján
Hát, ez egy nagyon gyenge háborús film. Még ha igaz történet alapján is készült. Gyenge rendezés. Nulla színészi játék. A filmnek se eleje, se vége. Olyan, mint a Helyőrség. Egy történetbe beleérkezünk, és ennyi. Semmi bevezető. Kb. a végén volt valami izgalom, de az is inkább... hagyjuk.
Ethan hunt!
Hát, Tom Cruise ismét hozta a csúcsszuper formáját! Nálam eddig az idei év akciófilmje. Mind történetben, mind pedig folytatásban nagyon jó. Az akciójelenetek kiválóak. A rendezés tökéletes. A látványokról nem is beszélve. Nagyon jól összehozták a többi résszel a történetet. Nincs rá más szó: mestermunka. Ajánlom mindenkinek, nézzétek meg! A kérdés, hogy lesz-e következő rész.

81 Armageddon  (1998)

2025. 05. 01.
Armageddon
Egy remekmű ismét Michael Bay rendezőtől. A megszokott színvonalas katasztrófafilm. Szuper sztárokkal a fedélzeten. Egy igazi klasszikus. Tele nagy dumákkal. (Öt szót akarok hallani tőled. Nem fordul elő még egyszer. :) Mióta dolgozol nekem? Öt csodálatos éve. Öt év alatt egyszer sem kértél ilyen gyorsan bocsánatot. :))) És hozzájárulnak még a remek filmzenék is.
2025. 05. 01.
Farkasember
Talán az első horrorfilmek között volt, amit anno legelőször láttam. És a héten pont volt a tévében, meg is néztem. Hát, még mindig az egyik legjobb farkasemberes film. Bőven nézhető kategória még most is.

62 Pusztítás  (2025)

2025. 04. 27.
Venom!
Nagyon vártam ezt a filmet. Azt írták róla, hogy az év akciófilmje stb. Van egy sablonos akciótörténetünk, amiben azért a látvány ott van rendesen. De semmi extra nincs a filmben. Egyszer nézhető. Egy kicsit csalódás ez a film is. Mostanság nem tudnak jó akciófilmeket gyártani. Mindegyikben ez a vér és hullák, unalmas már. Tom Hardy is minden filmjében ugyanazt a karaktert játssza. Tipikus Statham és John Wick film ez is. Sajnálom, hogy efelé megy el az akciófilmek nagy része.
2025. 04. 25.
Andor
Egyelőre hozza az első évad színvonalát. Tán még egy kicsit többet is. Érdekes, hogy mostanság a Star Wars történetek jobban mennek a sorozatokban, mint a mozifilmekben. Na mindegy, jöjjön a többi rész, az első három eddig jó!
2025. 04. 25.
A gombák támadása
Egyelőre tökéletes az első két rész. Remélem, ilyen lesz a többi is. Remek alakítások. Jó történet, mi kell még?
2025. 04. 25.
2025. 04. 18.
Minecraft
Nem voltak nagy elvárásaim a filmmel kapcsolatban. De elkezdtem nézni, és jó film. Végignevettem az egész filmet. Jason Momoa és Jack Black hozzák a maguk stílusát, ami kell is a filmnek. :) De amúgy egy alaptörténet. De jó!
2025. 04. 14.
Remek mű
Nagyon tetszett a film. Főleg, ahogy fel volt építve benne a cselekmény. Színészileg Brad Pitt fantasztikus benne, és Jonah Hill is. Még megemlíteném a karakterfejlődéseket. Külön plusz pont a régi felvételekért. Tényleg egy új kedvenc.

63 A melós  (2025)

2025. 04. 05.
Statham főnök!
Hol is kezdjem? Nagyon vártam ezt a filmet. Amikor elkezdtem nézni, egyre inkább az volt az érzésem, mintha a Rambo 5. részét nézném más köntösben. Aztán olvasom, hogy Stallone írta a forgatókönyvet. Hát, egy erősen közepes film. Ez most nem jött össze Stathamnak. Ennél vannak jóval jobb filmjei. Ez most nagyon gyenge lett. A történet is. Alig van benne akciójelenet. Csalódás lett a film, többre számítottam. Egyszer nézős.
2025. 03. 15.
Russo fivérek
Végre már egy nagyon jó film! Jó történet. Van mondanivalója. Szuper karakterek és színészi alakítás. Rendezés: perfekt. Ajánlom mindenkinek.

79 Feledés  (2013)

2025. 02. 20.

34 Ice Baby  (1991)

2025. 02. 20.
2025. 02. 20.
Egy ember mind felett!
Nekem nagyon tetszett a film. Látvány, akció, volt benne minden. Igaz, hogy a történet egy kicsit sablonos (akciófilm), de ettől eltekintve jó film. Mindkét főszereplő jól játszotta a karakterét. Kicsit hiányérzet maradt bennem a film végén történtek miatt. De tényleg egy jó akciófilm. Pörgős. Ajánlom.