Trópusi vihar

Orosz István Nézhetetlen  2017. 07. 18.

Ez a film számomra minősíthetetlen és borzalmas, csak a feléig bírtam megnézni. Annyira unalmas, pedig tele van jobbnál jobb színészekkel. Az alapsztori is jó lenne, de sajnos, ez csak egy rosszul sikerült próbálkozás.

mamiéstöti2   2018. 12. 12.

Ben Stiller nem tudta sikerre vinni, ezt az abszolút bugyuta, értelmetlen és semmi esetre sem viccesnek mondható alkotást.

indingo   2017. 10. 07.

Nem rossz vígjáték, kicsit odamutat más filmeknek. A szerepekre elég neves színészeket tudott megszerezni a film ez is dobott rajta. Az alap történet meg már lényegtelen is.

HETEDIK   2018. 07. 16.

Ben Stiller ha rendez, arra érdemes odafigyelni. Ugyanis a humor mellé ő mindig csempész mondanivalót is filmjeibe, jelen esetben Hollywoodnak állít egy jó nagy görbe tükröt. A szereplők zseniálisak, Stiller, Black, Downey, de aki mindent visz az Tom Cruise. Nem csak hogy piszok vicces és alig lehet felismerni, de többedszerre bizonyítja hogy ő amellett hogy az egyik legnagyobb húzónév Hollywoodban, tud magán röhögni és tökéletesen visszaadja, hogy is gondolkodik egy filmproducer....nem mindenkinek való, mert nem mindenkinek esik le miről is szól valójában....

Gigi   2017. 01. 16.

Végignéztem, és aztán csak bámultam magam elé, hogy ez meg mi a csuda volt... Talán még Robert Downey Jr. színészi játéka javít valamit a dolgon. Azt hiszem, hogy ehhez a típusú vígjátékhoz én már túlkoros vagyok, egyszerűen nem tudnak az ilyen típusú poénok szórakoztatni.

Bill Hader
Jay Baruchel

92 millió dollárból hozták össze és kicsivel több mint a dupláját, 188,1 millió dollárt hozott.

(LionelMessi10)

Ben Stiller eredetileg a saját szerepét (Tugg Speedman) szánta Tom Cruise-nak, akinek a karrierje éppen hullámvölgyben volt és mindenki csak a szcientológiával kapcsolatos dolgairól beszélt, így tudta, hogy olyan szerepre van szüksége, amiben még nem láthatta a közönség. Végül ő maga javasolta Les Grossman karakterét Stillernek.

(ArpiHajdu és Réci )

Amikor Lazarus elmondja, hogyan kell retardáltat játszani, akkor Peter Sellers Isten hozta, Mr...-beli, Dustin Hoffman Esőember-beli, és Tom Hanks Forrest Gump-beli színészi teljesítményét hozza fel példának, mint Oscar-díjas alakítások. Apró hiba, hogy Petes Sellerst csak jelölték Oscar-díjra, s csak Golden Globe-díjat kapott.

(ArpiHajdu és Réci )