Játssz egy Samsung Galaxy A20e-ért ·  Fórum Login

Vélemények: Trópusi vihar (2008)

dailyfilmsan   2020. 05. 12.

Iszonyat nagy hülyeség, amire nem sajnáltak időt és energiát, ez látszik a képkockákon és a narratíván. Viszont azon nem változtat ez a tény semmit hogy egy alpári poénokkal tűzdelt hülyeség. Kifigurázza az akciófilmek minden elemét és a színészeket beskatulyázva saját magukra mutatnak görbe tükröt. A maga módján még érdekes is ha tudunk a hülyeség mögé nézni.

Orosz István Nézhetetlen  2017. 07. 18.

Ez a film számomra minősíthetetlen és borzalmas, csak a feléig bírtam megnézni. Annyira unalmas, pedig tele van jobbnál jobb színészekkel. Az alapsztori is jó lenne, de sajnos, ez csak egy rosszul sikerült próbálkozás.

mamiéstöti2   2018. 12. 12.

Ben Stiller nem tudta sikerre vinni, ezt az abszolút bugyuta, értelmetlen és semmi esetre sem viccesnek mondható alkotást.

indingo   2017. 10. 07.

Nem rossz vígjáték, kicsit odamutat más filmeknek. A szerepekre elég neves színészeket tudott megszerezni a film ez is dobott rajta. Az alap történet meg már lényegtelen is.

HETEDIK   2018. 07. 16.

Ben Stiller ha rendez, arra érdemes odafigyelni. Ugyanis a humor mellé ő mindig csempész mondanivalót is filmjeibe, jelen esetben Hollywoodnak állít egy jó nagy görbe tükröt. A szereplők zseniálisak, Stiller, Black, Downey, de aki mindent visz az Tom Cruise. Nem csak hogy piszok vicces és alig lehet felismerni, de többedszerre bizonyítja hogy ő amellett hogy az egyik legnagyobb húzónév Hollywoodban, tud magán röhögni és tökéletesen visszaadja, hogy is gondolkodik egy filmproducer....nem mindenkinek való, mert nem mindenkinek esik le miről is szól valójában....

NGN   2020. 01. 10.

Jó poénok, kiváló színészek és remek sztori. Mára igazi kultfilm lett .

andor50   2015. 02. 24.

Legjobb vígjáték valaha! Legalábbis számomra. Rengeteg filmes utalás, karikatúra, plusz a magyar szinkronnal kreatív káromkodásokat is kapott a film. Szóval akit nem zavarnak azok a poénok, amiben szerepel egy-két csúnya szó, annak csak ajánlani tudom. Én végig röhögtem, Robert Downey Jr. hozta a filmet.

Ms. Akárki   2019. 06. 27.

Nagyon jó vígjáték. Isteni alapgondolat ez az alacsolny költségvetésű forgatási megoldás. Jót nevettem rajta, ahogy mindent próbálnak megoldani és összeegyeztetni. Ben Stiller tökéletesen elviszi a hátán a film humoros oldalát. Látványos és pörgős hétvégi kikapcsolódás.

Gigi   2017. 01. 16.

Végignéztem, és aztán csak bámultam magam elé, hogy ez meg mi a csuda volt... Talán még Robert Downey Jr. színészi játéka javít valamit a dolgon. Azt hiszem, hogy ehhez a típusú vígjátékhoz én már túlkoros vagyok, egyszerűen nem tudnak az ilyen típusú poénok szórakoztatni.

harnas1207   2018. 12. 19.

A híressé vált kreténes poént leszámítva az egész film értékelhetetlenül rossz. Olyan "zs" kategóriás vígjáték.

sabnock666   2020. 03. 22.

Nem annyira jó,mint gondoltam volna a film megtekintése előtt!Tehát inkább csalódás a színészek ellenére.Cruise,Stiller,stb,stb....így sem sikerült csak erősen közepesre!

Filmelemző   2018. 04. 27.

"Az volt a baj, hogy te fullba nyomtad a kretént." ... Ez a jelenet önmagában megéri. Bár ahhoz képest, hogy mennyi sztár játszik benne, a Trópusi vihar meglehetősen gyengécske lett. Persze lehetetlen NEM röhögni egy csomó jelenetnél, a szinkron pedig zseniális. Mindent egybevéve igy is csak közepes. Értékelés: 5,5 / 10 pont.

Zsceeeka   2017. 12. 30.

Eléggé klasszikus számba megy, legalábbis pár részt szinte mindenkitől hallottam már idézni, úgyhogy mondható ez. Főleg Downey Junior karaktere lett eltalálva, és bár Ben Stillert nem igazán kedvelem, itt ő is ül.

D. Wolfe   2016. 04. 19.

Nagyon vicces film tele idézhető beszólásokkal és jól kidolgozott "sablon"karakterekkel. Ügyes tükröt tart a hollywoody álomgyárnak, Tom Cruise pedig itt bizonyította be számomra, hogy nagyszerű humorérzéke van. A magyar szinkron külön elismerést érdemel, lenyűgöző.

kissjanos21   2016. 01. 07.

Egyáltalán nem azt kaptam amit elvártam volna ettől sok neves szereplőtől. Van egy két jó poén benne..de annyi..végig sem bírtam nézni , és szerintem soha nem is fogom. Ameddig eljutottam, addig is szenvedtem rajta..Elég gyatra film..de kinek a pap, kinek a papné..

jencike1985   2016. 10. 28.

Poén és akció vegyülete. Ben Stiller ebben a filmben is hatalmasat alakít. Rengeteg jó színészt válogattak össze ebbe a filmbe.Vicces karaktereket formáztak meg.Folyt a könnyem úgy nevettem rajta.Ajánlom mindenkinek.

gazsika1978   2016. 04. 13.

Nagyon jó vígjáték, kissé szokatlan stílussal, de mindenkinek csak ajánlani tudom. Először azt hittem egy egyszerű vígjáték lesz de nagyon eredeti volt és tudtak benne egy-két jó fordulatot csinálni. Egyetlen dolog miatt nem adtam 5 csillagot, hogy a vége felé ellaposodtak a poénok egy kicsit és el laposodott a film de összességében nagyon jó kis mozi volt. Még egyszer nézős, az biztos .

Sem Rorrey   2017. 04. 30.

Nagyon sajátos vígjáték, nekem egyértelműen bejött. Nagyon találó görbe tükröt állít Hollywoodnak. Szerintem zseniális.

Niki18   2015. 10. 31.

Egyik haverom Istenítette nagyon ezt a filmet, vagyis én úgy álltam hozzá, hogy valószínűleg tetszeni fog, de szerintem semmi extra, vagy csak én nem értettem a poénokat.

Siriusalias   2015. 10. 15.

Nagyon jó film mert egyedi stílusa van, persze ez még nem garancia a sikerre. Jó szereplőkkel is teletűzdelt, de nagyon abszurd a humora a filmnek de ez az a szint ami már jó. Tudom ajánlani nem marad el a jókedv.

Sodanth   2015. 11. 01.

Sose nyomjál full kretént!

Ben Stiller neve garantált a minőségi vígjátékra. Ezen műve talán a legzseniálisabb, hatalmas poénokkal, rengeteg idézhető beszólással, karakterrel. A film gyakorlatilag egy szatíra, egy görbe tükör az imádott Hollywoodnak. Stiller már korábban is csinált egy hasonló mozit, a Zoolandert. Ő képes nagyon bugyuta és nagyon találó filmet is csinálni, amelyben nem kevés mondanivalót, utalást rejt el. Ez a film az utóbbi évek legjobbja. Nem is akármilyen színészekkel dolgozott együtt, akik egyenként mind Hollywood egy szeletét adják. Ott van maga Stiller, az agyonjáratott, ismételt, tehetségtelen akciósztár, Black a megnem értett drogos művész, Downey az ausztrál, különc színész zseni, aki teljese... több»

Manyi   2015. 10. 25.

Ahhoz kétség nem fér hogy egy egyedi film. Különleges egyedi atmoszférájú film Jó színészi karakterekkel profi rendezessel. Egyedülálló atmoszféra izgalmas jelenetek.

Rikudou6   2015. 08. 12.

Imádom ezt a filmet. Nagyon jó. Igazi klasszikus. Soha nem láttam még ennél nagyobb színészi alakítást. Mindenkinek kötelező. Szuper színészek, fantasztikus zenék. Egy szóval: zseniális!

Buborék   2015. 06. 29.

Hatalmas egy film. Nagyon jó nézni, mindig szórakoztató! Van benne akció, humor, minden ami kell! A történet jól ki van találva, a rendezés is kiváló! A színészek pedig nagyszerű alakítást nyújtanak. Többször nézhető!

krysn95   2015. 10. 28.

Ben Stiller eddigi legjobb rendezése. Szerintem az önmagában sokat mondó, hogy Tom Cruise karakterének azóta kampányolnak egy külön filmért (bárcsak..). Ha én döntenék még oszkár bácsi is gyühetett volna a filmnek..csakhogy felrázza az akadémiát.. Nézed meg és sose nyomjá full kretént

Pillcsi   2015. 07. 29.

Tökéletes beszólások,vicces tényleg nevethető poénok jellemzi a filmet és több színész is van benne akiket kedvelek főleg Robert Downey.Ben Stiller poénkodásban kiváló!

neeta92   2015. 06. 21.

Az biztos, hogy ha Ben Stiller szerepel egy vígjáték szereplői között akkor az rossz biztos nem lehet. Tele rakták ezt a filmet is sok híres színésszel és szerintem eléggé poénos volt így imádtam.

Szeky   2015. 05. 13.

A Trópusi vihar a világ egyik legjobb filmje. A színészek nagyon jól alakítják a karakterüket. Tom Cruise-t a végecímig meg sem ismertem. Hihetetlenül humoros és klisés, de szerintem szándékosan túlozták el ennyire. Sok színész magára ismerhet a filmből. Lényegében ez Hollywood.

era93   2015. 06. 02.

Hatalmas egy vígjátékot kapunk. Akár úgy is mondhatnám, hogy viharként csap le ránk és söpör el a poénokkal. Elsőre átlagos poénoknak tűnik aztán mire észre vesszük már a stáblista megy. Kitűnő szórakozást nyújt.

kocoska20   2016. 01. 04.

Vannak benne eredeti ötletek, látványos megmozdulások, de a klasszikusokkal nem veszi fel a versenyt. Nem korszakalkotó, nem nyújt sok újat, de egy nézhető film.