Trópusi vihar

Tropic Thunder

2022.06.03 turjild Nézhetetlen

Kb. 10 perc után otthagytam, szánalmas.

2021.01.06 Hupka Adrián

Sajnálattal olvasom a rosszabnál rosszabb értékeléseket, hozzászólásokat. Szerintem ha valaki szereti ezt a fajta humort, akkor az egyik legjobb film a kategóriában. Engem sosem zavart az alpári beszéd (sőt, a magyar szinkron az egyik legjobb, ami ha... Több

2021.11.19 szaka123

Eléggé rá kell hangolódni a filmre, nem lehet csak úgy bekapcsolni, hogy megnézed, mert akkor pár perc múlva kikapcsolod. Viszont ha elkapod a hangulatát, akkor visz magával, és önfeledten tudsz röhögni rajta. Sok mém és aranyköpés van a filmben, érdemes vadászni őket a megnézés közben! :D

2018.12.12 mamiéstöti2

Ben Stiller nem tudta sikerre vinni, ezt az abszolút bugyuta, értelmetlen és semmi esetre sem viccesnek mondható alkotást.

2017.07.18 Orosz István Nézhetetlen

Ez a film számomra minősíthetetlen és borzalmas, csak a feléig bírtam megnézni. Annyira unalmas, pedig tele van jobbnál jobb színészekkel. Az alapsztori is jó lenne, de sajnos, ez csak egy rosszul sikerült próbálkozás.

Nem annyira jó,mint gondoltam volna a film megtekintése előtt!Tehát inkább csalódás a színészek ellenére.Cruise,Stiller,stb,stb....így sem sikerült csak erősen közepesre!

2018.07.16 HE7EDIK

Ben Stiller ha rendez, arra érdemes odafigyelni. Ugyanis a humor mellé ő mindig csempész mondanivalót is filmjeibe, jelen esetben Hollywoodnak állít egy jó nagy görbe tükröt. A szereplők zseniálisak, Stiller, Black, Downey, de aki mindent visz az Tom... Több

2017.10.07 indingo

Nem rossz vígjáték, kicsit odamutat más filmeknek. A szerepekre elég neves színészeket tudott megszerezni a film ez is dobott rajta. Az alap történet meg már lényegtelen is.

2020.05.12 dailyfilmsan

Iszonyat nagy hülyeség, amire nem sajnáltak időt és energiát, ez látszik a képkockákon és a narratíván. Viszont azon nem változtat ez a tény semmit, hogy egy alpári poénokkal tűzdelt hülyeség. Kifigurázza az akciófilmek minden elemét, és a színészeke... Több

2020.10.28 elekm90

Ez a film egy baromság, de a szó legnemesebb értelmében. Az obszcén humor és véres jelenetek sokaknál kiverik majd a biztosítékok, de akik ezen túl tudnak lendülni, azok nagyon jól fognak szórakozni rajta. Egyedül Jack Black karaktere nem tetszett, ő egy kicsit sok volt számomra.

2019.06.27 Ms. Akárki

Nagyon jó vígjáték. Isteni alapgondolat ez az alacsolny költségvetésű forgatási megoldás. Jót nevettem rajta, ahogy mindent próbálnak megoldani és összeegyeztetni. Ben Stiller tökéletesen elviszi a hátán a film humoros oldalát. Látványos és pörgős hétvégi kikapcsolódás.

2018.12.19 harnas1207

A híressé vált kreténes poént leszámítva az egész film értékelhetetlenül rossz. Olyan "zs" kategóriás vígjáték.

2015.02.24 andor50

Legjobb vígjáték valaha! Legalábbis számomra. Rengeteg filmes utalás, karikatúra, plusz a magyar szinkronnal kreatív káromkodásokat is kapott a film. Szóval akit nem zavarnak azok a poénok, amiben szerepel egy-két csúnya szó, annak csak ajánlani tudom. Én végig röhögtem, Robert Downey Jr. hozta a filmet.

2017.01.16 Gigi

Végignéztem, és aztán csak bámultam magam elé, hogy ez meg mi a csuda volt... Talán még Robert Downey Jr. színészi játéka javít valamit a dolgon. Azt hiszem, hogy ehhez a típusú vígjátékhoz én már túlkoros vagyok, egyszerűen nem tudnak az ilyen típusú poénok szórakoztatni.