Trópusi vihar

Tropic Thunder

2018.04.27 Filmelemző

"Az volt a baj, hogy te fullba nyomtad a kretént." ... Ez a jelenet önmagában megéri. Bár ahhoz képest, hogy mennyi sztár játszik benne, a Trópusi vihar meglehetősen gyengécske lett. Persze lehetetlen NEM röhögni egy csomó jelenetnél, a szinkron pedig zseniális. Mindent egybevéve igy is csak közepes. Értékelés: 5,5 / 10 pont.

2021.03.06 uniterra Nézhetetlen

Hát ez rémesen sikerült. Jót gondoltak rosszul megvalósítva.

2017.12.30 Zsceeeka

Eléggé klasszikus számba megy, legalábbis pár részt szinte mindenkitől hallottam már idézni, úgyhogy mondható ez. Főleg Downey Junior karaktere lett eltalálva, és bár Ben Stillert nem igazán kedvelem, itt ő is ül.

2016.04.19 D. Shaday

Nagyon vicces film tele idézhető beszólásokkal és jól kidolgozott "sablon"karakterekkel. Ügyes tükröt tart a hollywoody álomgyárnak, Tom Cruise pedig itt bizonyította be számomra, hogy nagyszerű humorérzéke van. A magyar szinkron külön elismerést érdemel, lenyűgöző.

2016.10.28 jencike1985

Poén és akció vegyülete. Ben Stiller ebben a filmben is hatalmasat alakít. Rengeteg jó színészt válogattak össze ebbe a filmbe.Vicces karaktereket formáztak meg.Folyt a könnyem úgy nevettem rajta.Ajánlom mindenkinek.

2015.10.31 Niki18

Egyik haverom Istenítette nagyon ezt a filmet, vagyis én úgy álltam hozzá, hogy valószínűleg tetszeni fog, de szerintem semmi extra, vagy csak én nem értettem a poénokat.

2016.01.07 kissjanos21

Egyáltalán nem azt kaptam amit elvártam volna ettől sok neves szereplőtől. Van egy két jó poén benne..de annyi..végig sem bírtam nézni , és szerintem soha nem is fogom. Ameddig eljutottam, addig is szenvedtem rajta..Elég gyatra film..de kinek a pap, kinek a papné..

2017.04.30 Sem Rorrey

Nagyon sajátos vígjáték, nekem egyértelműen bejött. Nagyon találó görbe tükröt állít Hollywoodnak. Szerintem zseniális.

2016.04.13 gazsika1978

Nagyon jó vígjáték, kissé szokatlan stílussal, de mindenkinek csak ajánlani tudom. Először azt hittem egy egyszerű vígjáték lesz de nagyon eredeti volt és tudtak benne egy-két jó fordulatot csinálni. Egyetlen dolog miatt nem adtam 5 csillagot, hogy ... Több

2015.11.01 Sodanth

Sose nyomjál full kretént!

Ben Stiller neve garantált a minőségi vígjátékra. Ezen műve talán a legzseniálisabb, hatalmas poénokkal, rengeteg idézhető beszólással, karakterrel. A film gyakorlatilag egy szatíra, egy görbe tükör az imádott Hollywoodnak. Stiller már korábban is cs... Teljes kritika

2015.08.12 Rikudou6

Imádom ezt a filmet. Nagyon jó. Igazi klasszikus. Soha nem láttam még ennél nagyobb színészi alakítást. Mindenkinek kötelező. Szuper színészek, fantasztikus zenék. Egy szóval: zseniális!

2015.06.14 smith

Jó kis paródia film. Remekül hozza 80-90-es évek paródia filmjeinek hangulatát. Egy ideje kiment a divatból ez a kategória, vagy csak nem csinálnak jókat, de ez méltó a régi nagyok szintjéhez.

2015.06.29 Buborék

Hatalmas egy film. Nagyon jó nézni, mindig szórakoztató! Van benne akció, humor, minden ami kell! A történet jól ki van találva, a rendezés is kiváló! A színészek pedig nagyszerű alakítást nyújtanak. Többször nézhető!

2015.06.21 neeta92

Az biztos, hogy ha Ben Stiller szerepel egy vígjáték szereplői között akkor az rossz biztos nem lehet. Tele rakták ezt a filmet is sok híres színésszel és szerintem eléggé poénos volt így imádtam.