Játssz egy Samsung Galaxy A20e-ért ·  Fórum Login

Sorsügynökség (2011)

The Adjustment Bureau

freeman   2019. 12. 10.

Király film

mamiéstöti2   2017. 05. 05.

Matt Damon és Emily Blunt remek párosításnak tűnt, de a film története nem volt annyira szívszorító és izgalmas, hogy elragadtassam magam. Annyi stílus keveredik, hogy be lehet tőle sokalni.

Deku   2017. 10. 22.

Egyszerűséggel elbűvölt engem ez a film, főként mert minden a helyén volt. Ritka jó lett a film nekem igazán tetszett. Átadta amit én vártam tőle, a lezárás is megfelelő.

hszpp   2017. 02. 05.

En szemely szerint nagyon szeretem ezt a filmet. Jol eltalalt szerepek,szineszek. A története nagyon tetszik, de a magassarkuban végig rohano reszek azert kiábrándítóan. :)

kevelin   2019. 06. 02.

habár emmily blunt nem szerepelt még olyan kimagasló és mindent elsöprő filmben amire az átlagember felkapja a fejét mégis én kiváló színésznőnek tartom. a sorsügynökség sztorija ugyebár az egymáshoz sorsszerűen kapcsolódó emberi kapcsolatokról és történetekről szól melyet itt egy un ügynökség irányít s ez ellen a sorsszerűség ellen küzd a két főszereplő. hogy sikerül e nekik azt nézzétek meg de nagyon érdekes témát boncolgat mindenképp ajánlom

Emily Blunt szerint a Szabadság-szobornál való forgatástt gyakran félbeszakították a "Matt Damon"-t kiáltó, Amerika kommandó: Világrendőrség bábút lóbáló nézők miatt.

(bogyóka94)

Emily Blunt karakterének néhány táncjelenetét testdublőrrel vették fel. A színésznőt a Cedar Lake Company profi táncosa, Acacia Schachte helyettesítette. Ez még azokra a jelenetekre is igaz, melyekben Blunt arcát is láthattuk. A szakemberek ezt digitális úton oldották meg.

Az Istent eredetileg Shohreh Aghdashloo játszotta volna, azonban amikor kiderült, hogy a színésznő muszlim családban született, a stúdió lecserélte őt. A színésznővel a rendező, George Nolfi könnyeivel küszködve közölte a döntést.