Sorsügynökség

The Adjustment Bureau

2023.12.31 Erik Csok

Egy szórakoztató és egy elég fontos mondanivalóval rendelkező film!

Nálam 3 éve már szokás az, hogy az év utolsó napján is nézek valami jó kis filmet. A mai napon is így volt, viszont nem tudtam, mit nézzek, ez a film csak úgy jött. És most megnéztem, és milyen jól tettem! Számomra az év utolsó filmjének tökéletes volt, nagyon tetszett! Semmit nem tudtam a filmről, nem ismertem a történetét, nem néztem előzetest, csak annyit tudtam, hogy Matt Damon és Emily Blunt játszik benne. És azt mondhatom, hogy a történet az érdekes, a film izgalmas (főleg a vége felé), Matt Damon és Emily Blunt között pedig nagyon működik a kémia, minden egyes perc, amiben ők ketten voltak, az csodálatos, tényleg, gyönyörű szerintem! Mind a ketten jól játsszanak, és nagyon jó illet rájuk a karakterük, főleg Bluntra. Mondanivalója is fontos, még pedig az, hogy ha egy ember valamit tényleg nagyon akar, akkor a maga elé kerülő akadályokat is képes legyőzni, hogy elérje azt, amit akar, nincs kifogás. Ezt csodálatosan bemutatja a film, bemutat egy szép szerelmet is, és tényleg, aki ki akar kapcsolódni, és nézni akar egy jó kis filmet, az tegye meg ezzel a filmmel, mert megéri!

2023.10.28 Dorkateo

Ha nem tudod, vajon miért alakulnak úgy az életedben a dolgok, ahogy, akkor George Nolfi forgatókönyve ad egy érdekes választ, amit Matt Damon és Emily Blunt mesehősi beleéléssel formálnak meg. Csak romantikusoknak!

Emily Blunt nagyon jó választás volt Matt Damon oldalán.Aranyos,szívbemarkoló történet a mindent elsöprő szerelemről.Kiváló történet,újszerű megközelítés,fordulatok tömkelege,hatalmas csavarral a végén.Nagyon jól sikerült mozi,olyan többször nézős a jobbik fajtából,ami kozmikus kérdéseket is feszeget.

2017.10.22 Deku

Egyszerűséggel elbűvölt engem ez a film, főként mert minden a helyén volt. Ritka jó lett a film nekem igazán tetszett. Átadta amit én vártam tőle, a lezárás is megfelelő.

2017.02.05 hszpp

En szemely szerint nagyon szeretem ezt a filmet. Jol eltalalt szerepek,szineszek. A története nagyon tetszik, de a magassarkuban végig rohano reszek azert kiábrándítóan. :)

2017.05.05 mamiéstöti2

Matt Damon és Emily Blunt remek párosításnak tűnt, de a film története nem volt annyira szívszorító és izgalmas, hogy elragadtassam magam. Annyi stílus keveredik, hogy be lehet tőle sokalni.

2019.06.02 kevelin

habár emmily blunt nem szerepelt még olyan kimagasló és mindent elsöprő filmben amire az átlagember felkapja a fejét mégis én kiváló színésznőnek tartom. a sorsügynökség sztorija ugyebár az egymáshoz sorsszerűen kapcsolódó emberi kapcsolatokról és tö... Több

2015.06.23 Curacao86

Gyenge, lapos, vontatott, unalmas, hiába két hollywood-i nagyágyú főszereplőnek, nekem kevés volt a film. Oké, alap járaton érdekes, hogy mi a helyzet a sorsunk irányítása kapcsán - tényleg valaki, valakik, valami irányít minket, vagy mi magunk vélet... Több

2016.02.14 doroffee

Nagyon jó kis film. Nagyon érdekes és különleges az alapkoncepciója, és az én figyelmemet végig le tudta kötni, és végig el tudott gondolkodtatni. Remek társadalomkritika is egyben, és Matt Damon meg Emily Blunt óriásit alakított a filmben.

2022.03.10 Dinácska

Olyan jól indult, aztán a felénél el kezdtem unni. Már csak a "hibákat"lestem, kerestem meg találtam is, kérdések jöttek a fejembe egyre több, amikre nem kaptam választ. Aztán hagytam az egészet, mert nem volt jól tálalva. Matt Daemon miatt plusz pont!

2018.04.23 schvarz

Nagyon jól összerakott film. Igazán egyedi a hangulata. Sokkal több a mondanivalója, mint amit elsőre gondolnánk a filmről. Megnézése után még sokáig a hatása alatt voltam. Elgondolkoztató!

2015.06.08 VenuszProjekt

Igazán tetszett, nagyon szuper kis film! Imádom az olyan történeteket, amelyekbe belevisznek egy kis misztikumot, természetfelettit, pedig nem is kifejezetten sci-fi. Biztosan azok között a filmek között szerepel, amelyeket még meg fogok nézni akár többször is.

2015.04.25 titra

Egy nagyszerű alapötlet, a film pedig tele kihasználatlan lehetőségekkel. Csak az jut róla eszembe, mennyire jó is lehetett volna. Nem is tudom hol a hiba, talán tényleg elcsúszott a történet a főszereplők nem túl érdekes élete felé, valóban összecsa... Több

2015.08.27 tamas84

A Sorsügynökség egy elragadó szerelmi történet, sokkal jobb mint az átlag szirupos, mézes-mázos hollywoodi társai. Matt Damon és Emily Blunt pedig kimondottan jól állnak egymásnak.