Közösség

Vélemény:

 

81 A Grace klinika

(2005)

A Grace klinika

 
kiana   2020.11.19 13:37
1

A sorozat még máig új részeket hoz, ezért csak az eddigiekre (17/2-ig) vonatkozik a véleményem. Az elején teljesen magába szippantott a kórház, és hatalmas szereplőfejlődések voltak benne. Nagyon izgalmas volt, szinte pörgettem a részeket. Viszont előbb-utóbb minden sorozatnak eljön a vége, és lehet, hogy egy kicsit hamarabb kellett volna befejezni, mert az utolsó pár évad (17-en kívül) elkezdett unalmassá válni, és már csak azért néztem, hogy befejezzem. A kedvenc szereplőim kiestek. Már Dereknél éreztem, hogy innen lehet, nincs tovább, de folytatták, és még többen estek ki. Közben jöttek új szereplők, de személy szerint nekem nem voltak annyira szerethetők, mint Derek vagy George, Izzy, Yang és Mer csoportja. Igaz, Meredith továbbra is részese volt a dolognak, de már egy kicsit túl természetfeletti volt, hogy egy 3 gyerekes egyedülálló anyuka, aki sebész, hogy birkózik meg mindennel. Most a 17. évad nagyon érdekesen kezdődik, bár itt egy kicsit túl sok az időugrás, és nem lehet tudni sokszor, hogy a jelenben vagyunk, vagy egy visszaemlékezés zajlik éppen. Ettől függetlenül tetszik, hogy a Covid vírust hozzák most a középpontba, és nagyon megható, hogy betekinthetünk egy képzeletbeli kórházba a vírus közepén. Remélem, a 17. évad méltó lezárása lesz a sorozatnak.