Közösség

Vélemény:

 

67 Baywatch

(2017)

Baywatch

 
Diesel   2018.02.15 13:19
0

Bármennyire is lehúzták a kritikák szerintem egy élvezhető jó kis filmet dobtak össze. Az események kicsit lassabban indulnak be, de szerintem ezzel sincs semmi gond. Tetszett a történet is volt benne csavar is. Valóban egy olyan vígjátékot láthatunk amiben van akció egy kis krimivel fűszerezve. Lényegében minden olyan elem meg van benne amivel egy szórakoztató kis filmet lehet megalkotni. Itt megemlíteném hogy nagyon, de nagyon sokan az eredeti Baywatch sorozathoz hasonlítják a filmet.. Szerintem ez öreg hiba. Eleve miért?? Teljesen különbözik a két műfaj. (Kb. olyan mintha az 1994-es Volkswagen III. golfot hasonlítanánk össze a 2004-es Volkswagen V. golffal.) Látványos esemény dús film. Nekem kimondottan tetszettek benne a poénok. Meg ahogy Dwayne Johnson szétoltja benne a Zac Efront már ezért megéri megnézni. Maga a környezet is szép volt, a zenék is tetszettek. A játékidővel sem volt bajom nem éreztem hosszúnak, nem voltak olyan részek amin untam volna a filmet. Mindent összefoglalva szerintem egy megfáradt napon délutánra vagy estére jó szórakozást nyújthat a film még akár az egész családnak is. :)