Közösség

Vélemény:

 

68 Ocean's 8 - Az évszázad átverése

(2018)

Ocean's 8 - Az évszázad átverése

 
L.Regina   2018.07.06 15:46
0

Igazából nekem bejött a film, végig jól szórakoztam rajta, könnyű szórakozást nyújt, és szerintem nem csak egyszer nézős darab. Kezdjük is azzal hogy nem értem miért volt mindenki kiakadva a filmre amiért kvázi az eredeti trilógiát remakelték nőkkel, mivel szerintem a régi filmek sem voltak olyan agyam eldobom jók, és nem is emelkedtek olyan cult státuszba mint mondjuk a Szellemirtók. Szóval ha valaki képes lenyelni az előítéleteit a filmkapcsán, ezt a filmet is ugyan úgy élvezni fogja mint az előző trilógiát. Talán amivel ez a film gyengébb az előző Ocean filmeknél, az a karakterek dinamikája. Kevés hangsúlyt kapnak a szereplők, nem igazán tudunk meg róluk semmit, és én hiányoltam a karakterek közti adom-kapomot, a beszólogatásokat, vicces párosokat. Azt azért ki emelném hogy Sandra Bullock, Helen Bohem Carter és Cate Blanchet viszik a hátukon a filmet. (Nekem főleg Cate volt a kedvencem, az a nő egy igazi Boss) Rihanna viszont egy vicc, és remélem a továbbiakban a filmkészítők vissza teszik abba a dobozba ahol találtak. Maga a balhé szerintem nagyon szórakoztató, és jól megoldották, és az egész ötlet hogy a Met gálán raboljanak az zseniális szerintem, mert az a gála már magában szuper menő és lenyűgöző, szóval aki ezt kitalálta annak jár a piros pont.