Közösség

Vélemény:

 

66 Túl szexi lány

(2018)

Túl szexi lány

 
MMcFly2015   2018.11.09 18:01
1

Lehet azért mert nem számítottam jó filmre, de kifejezetten kellemes csalódás volt ez a vígjáték. A szépséghiba részemről annyi, hogy saját ízlésem szerint egyáltalán nem találtam annyira csúnyának/kövérnek a főszereplőt, mint ahogy az első 15 percben igyekeztek rám erőltetni. Ez a film teljesen együtt úszik azzal a teóriával, amit manapság mi férfiak megalkottunk a nőkről, miszerint az ideális nőt az edzőterembe találjuk meg, vékony - modellalkattal megáldva. Jó magam nem tartózkodik a teltebb lányoktól, így a film ezen része elbukott. Viszont: ahogy önbizalomhiányból átvált túlzott önbizalomba, rengeteg kínos jelenetek sorát láthatjuk, ami humor szinten működött, és a párját alakító színész is kihozta a jelenetekből a maximumot (pl. a bikini-verseny jelenet, a csávó kínos helyzete miatt oltári jól sikerült). A végkifejlet javarészt sablonokra épül, de mégis kilyukadunk egy tanulságos sztorihoz, ami igaz szájbarágós lett, de a Nagyon nagy ő c. filmhez hasonlóan felnyitja a szemet az igazi értékekről. A 1 óra 50 perces játékidő szerintem pont 20 perccel hosszabb egy ilyen stílusú vígjátéknál mint kéne, és sajnos itt is ahogy próbáltak valami drámai vonalon elindulni az eddig végigbohóckodott sztorival, elnyújtja a filmet. Egyszer mindenképpen érdemes megnézni, főleg csajoknak...de barátnővel szerintem kellemes, laza kikapcsolódást okoz a férfi nézőknek is. Működőképes, aranyos vígjáték.