mamiéstöti2   2019. 02. 19.

Amy Shumer legjobb filmje és egyúttal az elmúlt idők egyik legütősebb vígjátéka, mely egyszerre vicces és nagyon impozáns a mondanivalója.

indingo   2018. 08. 04.

A története elég kis bugyuta, de ettől még lehetett volna legalább egy nagyon jó humora. Hát nem volt.

ArpiHajdu és Réci   2018. 12. 09.
Az önbizalom még sosem volt ilyen kínos - Újabb csalódás Amy Schumertől

Már megint beleestem a megszokott hibámba. Újabb esélyt adtam Amy Schumer egyik filmjének, s ahogy eddig mindig, most is csalódnom kellett. Mentségemre legyen mondva, hogy Schumer stílusa abszolút meggyőző, jó az, ha valaki tisztában van a gyengeségeivel és azokon nemcsak sírni, hanem nevetni is tud. Ezt sok esetben a magad javára tudod fordítani, s ez az, ami igazán magabiztossá tesz, ha nem a külső véleményekre adsz elsősorban, hanem a saját értékítéletedre. A Túl szexi lány is ígéretes történettel startolt, amit simán meg lehetett volna valósítani úgy, hogy az egyszerre legyen vicces, élvezetes és még fontos mondanivalóval is bírjon. Azzal az ismert sztereotípiával operál, hogy az a nő, a... több»

alexxx   2018. 06. 15.

Alapvetően bírom Amy Schumert, de ez már a második filmje sorban, ami nem igazán győzött meg. Jópofa színésznőnek tartom, de ez a film kicsit összecsapottnak tűnik. Persze erről nem ő tehet elsősorban, de őszintén szólva többre számítottam. Ez részemről csak egy közepes.

TomÁcs   2018. 08. 10.

Minden volt a film, csak nem vicces. Annyira közhelyes az egész, hogy borzalom.

Adrian Martinez
Lauren Hutton
Adrian Martinez
Busy Philipps
Busy Philipps
Lauren Hutton
Tom Hopper

Jókedv, derű, fiatalos hangulat, és sok humor 110 percben. Röviden így jellemezném a Túl szexi lány című filmet. több»

A “mágikus átváltozás” vágya, hogy egyik pillanatról a másikra egy másik, jobb, szebb, érdekesebb testbe vagy életbe ugorhassunk, körülbelül kétévente szül egy romantikus komédiát vagy családi vígjátékot. Ha azonban el szeretnénk kerülni ezeket a párhuzamokat, meg amúgy is kerülnénk a varázslatot, akkor választhatjuk az alternatívát: mondjuk azt, hogy Amy Schumer beüti a fejét, és onnantól fogva bombanő lesz – fejben. több»

Az előzetese vicces volt és a film alapelképzelését, mondandóját nagyon lelkesítőnek találtan. Amy Schumer-t én eddig leginkább csak stand-up előadóként ismertem, annak kimondottan vicces szerintem. Ennek fényében viszonylag nagy elvárásokkal érkeztem, kissé csalódottan távoztam. Jöjjön hát a kritika. több»

A film összbevétele 88 426 082 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 102 352 831 forintot termelt. A hazai mozik összesen 80 621 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Michelle Williams és Busy Philipps a Dawson és a haverok óta legjobb barátok. Ennek a filmnek a kapcsán hosszú évek után ismét együtt állhattak a kamerák elé.

Mivel igen jó visszajelzéseket kapott a film a tesztvetítésekről, az STX előrehozta az eredetileg tervezett bemutatót június 29-ről április 27-re. A Túl szexi lány végül május 4-én került a mozikba, hogy elkerülje a Bosszúállók 3-at.

Az eredeti tervek szerint a film korhatáros lett volna, de a stúdió végül az "enyhébb" változat mellett döntött.