Túl szexi lány

Busy Philipps
Busy Philipps
Lauren Hutton
Tom Hopper

Renee Bennett jól tudja, milyen átlagosnak lenni egy olyan világban, amelyet a génlottó nyertesei uralnak. Miután egy balesetben beveri a fejét, arra ébred, hogy valóságos bombázó lett belőle, és bár rajta kívül senki sem látja a különbséget, hatalmas magabiztossággal kezdi élni az életét. Újonnan… Több

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Kína
Premier (HU): 2018.06.14.

2022.11.22 JRD

A mondanivalója nem rossz a sztorinak, hiszen a mai szépségmániás világban sokan vannak úgy, hogy láthatatlannak érzik magukat. Tehát a bodypositivity üzenete remekül át is jön (bár szerintem kissé átestek vele a ló túlsó oldalára). Mégsem gondolom, ... Több

2018.08.04 indingo

A története elég kis bugyuta, de ettől még lehetett volna legalább egy nagyon jó humora. Hát nem volt.

2022.03.21 Dorkateo

Fontos üzenete van

Ugye mindenki tisztában van vele, hogy nem a külső számít! Vagy te másként gondolod? Pedig csak az számít, ami a fejedben van! Renee megkapja a lehetőséget, hogy gyönyörűnek érezze magát. S lám, kivirul és életre kel. Hogy a film ezt elég sután mutatja be? Igaz, mégis van egy kedves bája, ami engem megfogott. A film amúgy eléggé olcsó költségvetésűnek tűnik, a képek leginkább egy szappanopera zöldhátteres felvételeire emlékeztetnek. De Amy Schumernek testreszabott szerep jutott, amit kiválóan alakít. Sikerült elkerülnie a 'csúnya lány túl harsány' hibát, nekem még éppen határon belül van a viccessége. Naomi Campbell hiába cameózik a filmben, semmi Reneéhez képest. És akkor mindenki tudja! Fejben dől el!

2018.12.09 ArpiHajdu és Réci

Az önbizalom még sosem volt ilyen kínos - Újabb csalódás Amy Schumertől

Már megint beleestem a megszokott hibámba. Újabb esélyt adtam Amy Schumer egyik filmjének, s ahogy eddig mindig, most is csalódnom kellett. Mentségemre legyen mondva, hogy Schumer stílusa abszolút meggyőző, jó az, ha valaki tisztában van a gyengesége... Teljes kritika

2019.02.19 mamiéstöti2

Amy Shumer legjobb filmje és egyúttal az elmúlt idők egyik legütősebb vígjátéka, mely egyszerre vicces és nagyon impozáns a mondanivalója.

A film összbevétele 88 426 082 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 102 352 831 forintot termelt. A hazai mozik összesen 80 621 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Michelle Williams és Busy Philipps a Dawson és a haverok óta legjobb barátok. Ennek a filmnek a kapcsán hosszú évek után ismét együtt állhattak a kamerák elé. Szerző: hp

Mivel igen jó visszajelzéseket kapott a film a tesztvetítésekről, az STX előrehozta az eredetileg tervezett bemutatót június 29-ről április 27-re. A Túl szexi lány végül május 4-én került a mozikba, hogy elkerülje a Bosszúállók 3-at. Szerző: hp

Az eredeti tervek szerint a film korhatáros lett volna, de a stúdió végül az "enyhébb" változat mellett döntött.Szerző: hp

A Túl szexi lány forgatása 2017 júliusában kezdődött meg Bostonban. Szerző: hp

(2018. 09. 07.)
Amy Schumerből kövér, humortalan nőt csináltak
A Túl szexi lány alkotói még súlyosabb téveszmében szenvednek, mint filmjük főhősnője. Míg a minden tekintetben átlagos Renee simán csak jó nőnek képzeli magát, ők unalmas, antifeminista alkotásukról hiszik, hogy fergetegesen szórakoztató feminista kiáltvány. Kritika enyhe spoilerekkel. BUJDOSÓ BORI KRITIKÁJA. Több

(2018. 06. 08.)
Jókedv, derű, fiatalos hangulat, és sok humor 110 percben. Röviden így jellemezném a Túl szexi lány című filmet. Több

Értékelés: 4.5/10
(2018. 06. 27.)
A “mágikus átváltozás” vágya, hogy egyik pillanatról a másikra egy másik, jobb, szebb, érdekesebb testbe vagy életbe ugorhassunk, körülbelül kétévente szül egy romantikus komédiát vagy családi vígjátékot. Ha azonban el szeretnénk kerülni ezeket a párhuzamokat, meg amúgy is kerülnénk a varázslatot, akkor választhatjuk az alternatívát: mondjuk azt, h... Több

Értékelés: 6.5/10
(2018. 08. 13.)
Habár kicsit vérszegény lett a film, mindenkinek ajánlom, aki akár egyszer is küzdött testképzavarral, vagy nem elégedett magával: Amy Schumer nagyon inspiráló és követendő példát nyújt. Aki egy hagyományos romantikus komédiára vágyik, az nem fogja megtalálni a számítását, bár megéri adni neki egy esélyt. Több

(2018. 07. 15.)
Az előzetese vicces volt és a film alapelképzelését, mondandóját nagyon lelkesítőnek találtan. Amy Schumer-t én eddig leginkább csak stand-up előadóként ismertem, annak kimondottan vicces szerintem. Ennek fényében viszonylag nagy elvárásokkal érkeztem, kissé csalódottan távoztam. Jöjjön hát a kritika. Több