Játssz egy LG 32LJ500V TV-ért! · Keressük a nap véleményíróját! Nyerj mozijegyet minden nap! Login

Láttad a filmet? Oszd meg a véleményed a közösséggel!

alexxx   2018. 06. 15.

Alapvetően bírom Amy Schumert, de ez már a második filmje sorban, ami nem igazán győzött meg. Jópofa színésznőnek tartom, de ez a film kicsit összecsapottnak tűnik. Persze erről nem ő tehet elsősorban, de őszintén szólva többre számítottam. Ez részemről csak egy közepes.

kuba.pal   2018. 06. 14.

Alapvetően nem indul rosszul a film, és az üzenete is rendben lenne, de a humora nem igazán fogott meg. Okés, jobb lett, mint az Átejtve, de aki látta azt a filmet, az tudja, hogy ez nem egy nagy dícséret. Szóval az időt el lehet vele ütni, de túl sokra azért ne számítsatok tőle.

ringololol   2018. 06. 12.

Amy Shcumer humora nálam mindig betalál, és ez most sem volt másképp. Egyszerűen bámulatos, hogyan tudja hozni azt a női karaktert, akik tele vannak frusztrációval, mégis sikeresek tudnak lenni. Ez egy komoly társadalmi probléma, érdemes odafigyelni rá.

kounicakhaha   2018. 06. 10.

Értem én, hogy milyen jelenségre próbálja meg felhívni a figyelmünket a film, és ez az aspketusa szerintem abszolút remekül működik. Ezt fajta humort azonban nem igazán tudom élvezni. Valahogy kissé profán volt a számomra, és ez nagyon elvett az egész film élvezhetőségéből. Ettől függetlenül szerintem érdemes megnézni mindenképpen.

Adrian Martinez
Lauren Hutton
Adrian Martinez
Busy Philipps
Busy Philipps
Lauren Hutton
Tom Hopper

Jókedv, derű, fiatalos hangulat, és sok humor 110 percben. Röviden így jellemezném a Túl szexi lány című filmet. több»

Michelle Williams és Busy Philipps a Dawson és a haverok óta legjobb barátok. Ennek a filmnek a kapcsán hosszú évek után ismét együtt állhattak a kamerák elé.

Mivel igen jó visszajelzéseket kapott a film a tesztvetítésekről, az STX előrehozta az eredetileg tervezett bemutatót június 29-ről április 27-re. A Túl szexi lány végül május 4-én került a mozikba, hogy elkerülje a Bosszúállók 3-at.

Az eredeti tervek szerint a film korhatáros lett volna, de a stúdió végül az "enyhébb" változat mellett döntött.