indingo   2018. 08. 04.

A története elég kis bugyuta, de ettől még lehetett volna legalább egy nagyon jó humora. Hát nem volt.

alexxx   2018. 06. 15.

Alapvetően bírom Amy Schumert, de ez már a második filmje sorban, ami nem igazán győzött meg. Jópofa színésznőnek tartom, de ez a film kicsit összecsapottnak tűnik. Persze erről nem ő tehet elsősorban, de őszintén szólva többre számítottam. Ez részemről csak egy közepes.

TomÁcs   2018. 08. 10.

Minden volt a film, csak nem vicces. Annyira közhelyes az egész, hogy borzalom.

kisssjanka   2018. 07. 24.

Tele van a film sablonosnak mondható klisékkel, mégis jó kikapcsolódás, megnevettető jelenetekkel, klassz szereplőválogatással, jó beszolasokkal, poénokkal.

zsirafcica   2018. 06. 22.

Fantasztikus film. Tükörképet mutat az igazi énünkről, mert valójában mind csont vékonyak, bababőrűek és divatkatalógusba öltözöttek akarunk lenni. Éveken át ezt hajkurásszuk, mert ez az élet rendje. De aztán valaminek a hatására, egy könyvnek, egy filmnek vagy egy hatalmas borulásnak köszönhetően rájövünk, hogy valójában eddig is gyönyörűek voltunk, csak nem mertünk hinni benne, mert soha nem hasonlítottunk a nagy átlagra, aztán még pár év múlva valaki rádöbbent minket arra, hogy igazából mindig is azért voltunk szépek, mert egyediek voltunk.

Adrian Martinez
Lauren Hutton
Adrian Martinez
Busy Philipps
Busy Philipps
Lauren Hutton
Tom Hopper

Jókedv, derű, fiatalos hangulat, és sok humor 110 percben. Röviden így jellemezném a Túl szexi lány című filmet. több»

A “mágikus átváltozás” vágya, hogy egyik pillanatról a másikra egy másik, jobb, szebb, érdekesebb testbe vagy életbe ugorhassunk, körülbelül kétévente szül egy romantikus komédiát vagy családi vígjátékot. Ha azonban el szeretnénk kerülni ezeket a párhuzamokat, meg amúgy is kerülnénk a varázslatot, akkor választhatjuk az alternatívát: mondjuk azt, hogy Amy Schumer beüti a fejét, és onnantól fogva bombanő lesz – fejben. több»

Az előzetese vicces volt és a film alapelképzelését, mondandóját nagyon lelkesítőnek találtan. Amy Schumer-t én eddig leginkább csak stand-up előadóként ismertem, annak kimondottan vicces szerintem. Ennek fényében viszonylag nagy elvárásokkal érkeztem, kissé csalódottan távoztam. Jöjjön hát a kritika. több»

Michelle Williams és Busy Philipps a Dawson és a haverok óta legjobb barátok. Ennek a filmnek a kapcsán hosszú évek után ismét együtt állhattak a kamerák elé.

Mivel igen jó visszajelzéseket kapott a film a tesztvetítésekről, az STX előrehozta az eredetileg tervezett bemutatót június 29-ről április 27-re. A Túl szexi lány végül május 4-én került a mozikba, hogy elkerülje a Bosszúállók 3-at.

Az eredeti tervek szerint a film korhatáros lett volna, de a stúdió végül az "enyhébb" változat mellett döntött.