Túl szexi lány

I Feel Pretty

Artsomnia
2018/06/08

Jókedv, derű, fiatalos hangulat, és sok humor 110 percben. Röviden így jellemezném a Túl szexi lány című filmet. Több

Vox.hu
2018/06/27

Értékelés: 4.5/10
A “mágikus átváltozás” vágya, hogy egyik pillanatról a másikra egy másik, jobb, szebb, érdekesebb testbe vagy életbe ugorhassunk, körülbelül kétévente szül egy romantikus komédiát vagy családi vígjátékot. Ha azonban el szeretnénk kerülni ezeket a párhuzamokat, meg amúgy is kerülnénk a varázslatot, akkor választhatjuk az alternatívát: mondjuk azt, hogy Amy Schumer beüti a fejét, és onnantól fogva bombanő lesz – fejben. Több

Csokiduda
2018/07/15

Az előzetese vicces volt és a film alapelképzelését, mondandóját nagyon lelkesítőnek találtan. Amy Schumer-t én eddig leginkább csak stand-up előadóként ismertem, annak kimondottan vicces szerintem. Ennek fényében viszonylag nagy elvárásokkal érkeztem, kissé csalódottan távoztam. Jöjjön hát a kritika. Több

Smoking Barrels
2018/08/13

Értékelés: 6.5/10
Habár kicsit vérszegény lett a film, mindenkinek ajánlom, aki akár egyszer is küzdött testképzavarral, vagy nem elégedett magával: Amy Schumer nagyon inspiráló és követendő példát nyújt. Aki egy hagyományos romantikus komédiára vágyik, az nem fogja megtalálni a számítását, bár megéri adni neki egy esélyt. Több

Revizoronline.com
2018/09/07

Amy Schumerből kövér, humortalan nőt csináltak
A Túl szexi lány alkotói még súlyosabb téveszmében szenvednek, mint filmjük főhősnője. Míg a minden tekintetben átlagos Renee simán csak jó nőnek képzeli magát, ők unalmas, antifeminista alkotásukról hiszik, hogy fergetegesen szórakoztató feminista kiáltvány. Kritika enyhe spoilerekkel. BUJDOSÓ BORI KRITIKÁJA. Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!