Közösség

Vélemény:

 

53 Taxi 5

(2018)

Taxi 5

 
Diesel   2018.06.02 23:51
2

Pár nappal ezelőtt láttam a filmet, de még most sem tudom hova tenni.. A korábbi Taxi részeknek volt egy fajta varázs. Szórakoztató és akciódús. Véleményem szerint ez a film egyáltalán nem méltó a korábbi Taxik folytatásának. Tény és való azért megemlékeztek a korábbi részekről ettől függetlenül egy erőltetett francia vígjáték lett. A két főszereplő színész egyáltalán nem illik bele a képbe. Ez inkább a francia Halálos Iram volt mint a Taxi 5. Erőltetett poénok ami néhol a debilség határait súrolta. A film tudatosan állította be idiótának a marseille-i önkormányzati rendőrséget. Lényegében egy normális sem volt közöttük. + túlzások Lamborghini-t megkenik a kis Peugeot-tal. Ha ezektől eltekintek mivel ez egy vígjáték, akkor sem tudom rá mondani hogy jó volt. Voltak részek ami megmosolyogtatott de nem volt meg a katarzis. Végig néztem mivel adtam neki egy esélyt plusz a régi részek emlékére. Hát ennél nem azt kaptam amire számítottam szerintem egy sokkal jobb 5. részt érdemelt volna ez a legendás széria.