Közösség

Vélemény:

 

78 Halo

(2022)

Teljesen átlagos

 
kabel   2023.03.15 01:05
0

Ez egy középszerű sci-fi sorozat, melynek igazából minden történeti elemét már láthattuk máshol, csak szebben kivitelezve. Egy furcsa egyveleget kapunk, ahol elvileg egy galaktikus háború folyik, meg szuperkatonák léteznek, akik mind érzelemmentesek, meg nem is, és van idejük bolygók közt rohangálni, de aztán néha rossz cgi szörnyeket kell lőniük, és mindenki ok nélkül titkolózik, meg civilek irányítanak katonai egységeket, amik alapvető logisztikai és stratégiai hibákat követnek el majdnem mindig, ha látjuk őket. Nem tudom, a játék milyen, de úgy sejtem, nem ennyire zilált és céltalan, mint ez a sztori. Sci-fi sorozat esetében a világépítés kimondottan fontos, de a Halo nem igazán csinál semmit, csak sztoikus főszereplőit tologatja jelenetből jelenetre, mert színészi képességük az általános iskolás karácsonyi előadás szintjén mozog. A legtöbb helyszín steril és nem hihető, nem egy világot látunk, hanem csak díszleteket. Nem igazán tudom ajánlani, mert sajnos az akciójelenetek sem túl érdekesek, annak ellenére, hogy alig van belőlük a sorozatban.