Közösség

Magyar felirat (fodítás) Blacklistnél

 
el juevon   2019.12.14 10:57
0

Egy éve vagyok szinte csak Netflix \"fogyasztó\", a mai napig - spanyol-angol nyelvet bíróként is!! - elfogadhatónak tartottam a magyar feliratokat! (kisebb hibákat, mint számok évszámok, kifejezések igen gyakori, az eredeti szövegtől eltérő, hibás voltát nem említem, mert érthetőség szempontjából a felületes, nyelveket nem beszélő nézőknek ez akár észrevehetetlen is, de!! ) a dec 11.-től sugárzott BLAKLIST magyar felirata BOTRÁNYOS VOLT!!!!!! Ezt magyarul soha nem beszélő GÉP, CSAPNIVALÓ FORDÍTÓ PROGRAM szülte!! A nevetséges, teljesen érthetetlen MAGYAR (nem könnyű nyelv) feliratok csak lejáratják ezt a - éppen befutni látszó - világcéget!! Kérem nézzék meg!!!!!! és értelmezzék - az eredeti angol beszédhang, szöveg nélkül - a felirat alapalján!! Ha sikerült bárkinek is kérem jelezzenek vissza! Mivel más nyelvű felirat még nem volt elérhető, inkább meg kellett volna várniuk az eddigi fordítások szerzőjének felépülését - gondolom most Ő nem ért rá - mert kerülve a prejuditió pusztító, céges nimbuszokat is leromboló voltát (itt erről szó sincs hiszen megtörtént tényről van szó) érdemes ODAFIGYELNI , mert a fogyasztó a pénzéért nem shit-et, mierda-t, azaz szart vár!!