Az igazság nyomában (2012)

The Cold Light of Day

barcika   2019. 02. 14.

Nagyon jó kis film, minden van benne ami egy akciófilmhez elengedhetetlen (autóüldözés, pisztolypárbaj, izgalom).

Adell89   2015. 11. 13.

Nagyon vártam, és reménykedtem, hogy újra kapunk egy kicsit a klasszikus Willsből, sajnos részemről csalódás, nemcsak hogy kevés a szerepe, még a film is kiszámítható, időnként logikátlan és túlbonyolított.

Garfbob10   2016. 05. 06.

Superman és Ripley csatározása mocsokgyengére sikerült. A dialógusok harmatgyengék, az akció néha unalmassá vált, a szereplők nagy része idegesítő vagy/és nincs jól kidolgozva (néhány kivétellel, de a néhány kivétel egyike sem főszereplő). Pedig megvolt benne a jó alapanyag. És Bruce Willis karaktere....keveset szerepel, és a kevés szereplése oka is kiborító. Csak pár jelenet menti meg nálam.

Sigourney Weaver
Óscar Jaenada