Az igazság nyomában

Az igazság nyomában

The Cold Light of Day

Will Shaw (Henry Cavill) egyhetes vitorlázásra érkezik a családjával Spanyolországba, ám a fiatal üzletembernek nincs sok kedve a nyaraláshoz: nemrég indult cége körül gondok vannak, és feszült viszonya szigorú apjával, Martinnal (Bruce Willis) csak tovább ront a helyzeten. Amikor aztán a családját elrabolják, és kiderül, hogy a tettesek titkos ügynökök, akik semmitől sem riadnak vissza egy rejtélyes aktatáska visszaszerzéséért, Willnek menekülnie kell. Legnagyobb meglepetésére Martin újra felbukkan, és Willnek a teljes addigi világa összeomlik, amikor apja elárulja, hogy ügynök, és intrikák és hazugságok nemzetközi szövevényébe keveredett.

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Spanyolország
Premier (HU): 2012.04.12. | RTL+ (2022.11.17.)

Sigourney Weaver
Óscar Jaenada

2019.02.14 barcika

Nagyon jó kis film, minden van benne ami egy akciófilmhez elengedhetetlen (autóüldözés, pisztolypárbaj, izgalom).

2015.11.13 Adell89

Nagyon vártam, és reménykedtem, hogy újra kapunk egy kicsit a klasszikus Willsből, sajnos részemről csalódás, nemcsak hogy kevés a szerepe, még a film is kiszámítható, időnként logikátlan és túlbonyolított.

2016.05.06 Garfbob10

Superman és Ripley csatározása mocsokgyengére sikerült. A dialógusok harmatgyengék, az akció néha unalmassá vált, a szereplők nagy része idegesítő vagy/és nincs jól kidolgozva (néhány kivétellel, de a néhány kivétel egyike sem főszereplő). Pedig megv... Több