Vélemény:

 

69 A gép

(2023)

Az idei Gerard Butler akciófilm adag

 
erahurka   2023.01.26 10:47
2

Leginkább a tavalyi Beasthez tudnám hasonlítani, amivel kapcsolatban kicsit szőrösebb volt a szívem a kelleténél. Ugyanúgy langyos az akciók mennyiségét tekintve, azt reméltem, hogy a zuhanás után többet csapkodnak a lecsóba, de ami volt, az végül is egész jól össze lett rakva. Meg kellően izgisen tálalták a helyzetet, inkább azzal akartak itt operálni szerintem, mint eszeveszett lövöldözésekkel. Talán a légitársaság ügyködését kihagytam volna a helyükben, hogy jobban pörögjön a sztori, bár az egyik fontosabb szál miatt meg mégis kellettek, szóval nem tudom. Amúgy ez egy olyan film, amilyeneket annak idején RTL klubon néztünk esténként a 90-es évek végén még a 2000-esek első felében, Dante pokla meg a többi ostobaság. Oda jó is, de moziba azért bőven nem kell rohanni rá, főleg a jelenlegi jegyárak mellett. Ráadásul most rengeteg remek film megy, amiket tavalyról toltak át januárra-februárra, ha az ember fogékony a komolyabb történetekre. Gerard Butler viszont jöhet, ilyen filmekben is, minden mennyiségben, csak jó lenne, ha több zúzás férne bele a költségvetésbe.

 
BRANTON 2023.01.26 11:38
1

Talán még idén be is csusszan a negyedik Támadás a Fehér Ház ellen-film is, a Night Has Fallen. :D