Still: A Michael J. Fox Movie

A film a népszerű színész és szószóló Michael J. Fox életét követi nyomon, feltárva személyes és szakmai győzelmeit és megpróbáltatásait, valamint azt, hogy mi történik, ha egy gyógyíthatatlan optimista szembeszáll egy gyógyíthatatlan… Több

Premier: 2023.05.12. | Apple TV+ (2023.05.12.)

Michael J. Fox
Michael J. Fox

2024.01.21 ospir

2023.06.23 Zsuzsanna395645

Alázatra tanít

Talán az utóbbi időkben általam látott legjobb és legmeghatóbb film. Erre biztosan emlékezni fogok még tíz év múlva is. Megtanít alázattal viseltetni az életünk iránt, vállalni annak minden döntését, örömét és bánatát. Végig azt éreztem, hogy IGAZ. Michael J. Fox segít az átlagembernek is átfogóbb képet kapni erről a betegségről, annak minden nyomorúságával, miközben végig az az ember maradt, akinek a filmjeiért ma is milliók rajonganak. Érdemes megnézni. Gyönyörű, ironikus és a maga módján vicces.

2023.05.12 Tomi

Nagyon jó dokumentumfilm, rendkívül megható és nosztalgikus. Inspiráló, mekkora erővel nézett szembe a betegségével és arra koncentrált, hogy segítsen másoknak. Megéri megnézni.

(2023. 05. 14.)
A megállíthatatlan
Davis Guggenheim egy igazán különleges önéletrajzi dokumentumfilmet forgatott Michael J. Fox önéletírásából, amely úgy vezet végig minket a színész életén gyerekkorától napjainkig, mintha csak egy játékfilmet néznénk. Több