10 nap anyu nélkül 2.

10 nap anyu nélkül 2.

10 jours encore sans maman

Miután elbocsátották, Antoine, aki korábban egy nagy barkácsáruházlánc HR-menedzsere volt, úgy döntött, hogy otthon marad, és gondoskodik négy gyermekéről.

Ezt az új munkát többnyire egyedül végzi, mivel felesége, Isabelle nagyon elfoglalt az új ügyvédi munkája miatt. Két éve a Mercier… Több

Rendező: Ludovic Bernard
Ország: Franciaország
Premier (HU): 2023.08.24. | Telekom TVGO (2024.03.01.)
Forgalmazó: Prorom

2023.08.27 philboy

Szerintem ez egy kifejezetten kellemes családi vígjáték, nekem már az első rész is nagyon tetszett. Bár nem mondom, hogy nagyon megmarad az emberben, de ettől függetlenül érdemes beülni rá.

2023.08.26 Tamás

Ez a fajta humor nem kifejezetten a kedvencem, nem lehet rajta annyira hangosan hahotázni, viszont a történet jól megvan írva.

A film 46 512 945 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 170 823 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A film forgatása a Courchevelben, a híres savoyai téli sportközpontban zajlott.Szerző: csd

A film cselekménye két évvel az előző rész történései után játszódik.Szerző: csd

Ludovic Bernardnak pályafutása során ez az első folytatásos filmje.Szerző: csd

Ludovic Bernardnak a 2020 februárjában bemutatott (és a mozikban közel 1,2 millió eladott jegyével nagy sikert aratott) vígjáték forgatása közben támadt az az ötlete, hogy folytatást készítsen a filmhez. Szerző: csd

Aki a virágot szereti
2018