45 év

45 Years

2021.06.29 elekm90

Lassú folyású dráma, amely a végére üt igazán, amikor az ember belegondol, hogy a nagybetűs szerelem milyen meghatározó hatással lehet az ember döntéseiére és egész életére. Ahogy többen is írták, Charlotte Rampling valóban remekel a főszerepben.

Bár vonakodva kezdtem hozzá,nagyon jó érzésekkel álltam fel a fotelemből a film megnézése után.Katartikus,és zseniális.Csak ennyit tudtam kinyögni magamban.Régen nem láttam ilyen mélyreható lélektani drámát,óriási végkifejlettel.Többször nézős!

2017.09.09 Berto49

Érdekes lélektani téma, a 45. házassági évforduló előtt kiderül, hogy a férjnek egy állapotos partnernője Svájcban, elég tisztázatlan körülmények között halt meg, a holttestét csak most találták meg. Őszintén, nem egy akciófilm, inkább a feleség, Cha... Több

2019.03.30 MP170506

Tanulságos, sokatmondó film. Mire képes több évtized után is, ha nem vagyunk őszinték az emberekkel. Érdekes film, nem nagy történéssel, mégis leköti a nézőt.

2016.04.18 Zsceeeka

Remek dráma , a sztori maga is érdekes , elgondolkodtató és a végére tanulságos is lesz. De a legjobb benne, hogy ez a két idős színész nagyon nagyot alakít, teljesen elhittem nekik az egészet . Gyönyörű és tanulságos történet.

2019.01.25 ANdraS

Ezt a filmet csak javasolni tudom, elsősorban nekem nagyon tetszett Charlotte Rampling minimalizmusa, ilyen szinészek szerintem lassan de biztosan kifognak halni. A film is kissé régimódi, de hát annak köszönhetően a semmiből is tud feszültséget kelteni.

2016.09.13 stomachh

Nagyon jo kis ketszemelyes drama. A szineszi alakitas pazar, a lendulet nem sodro...

2016.03.18 Ragemarci

A film nagy erénye, hogy semmit nem magyaráz túl. A hátránya, hogy nem is igen kell magyarázkodni, mert nagyon sekélyes.

2020.05.24 bbozsi

Egészen fantasztikus, filmkészítési magasiskola. Minden jelenet, beállítás, a színészek, a színek, a tökéletesre szabott jelenetek, az építkezés. Idejét nem tudom, mikor láttam ennyire jól megcsinált filmet!

2015.11.19 [email protected]

Ez egy tökéletes dráma mély mondanivalóval és fordulatos, elgondolkoztató cselekménnyel. Elragadó, megfogó film kiváló színészekkel, akiknek nagyon meggyőző az alakítása.

2017.12.20 ollggaalek

Rampling az egyik kedvenc színésznőm, sokkal jobban kedvelem, mint felkapott hollywoodi kollégáit. Most megint megmutatta a vilgának, mekkora művész. A film egyébként nettó zseniális. Nagyon erős mozi, simán ott lesz az Oscaron. Várjátok ki a végét!