A bűn színe

A bűn színe

Freedomland

A bűn színe című thrillerben Brenda Martin bejelentést tesz a rendőrségen arról, hogy egy ismeretlen férfi ellopta a kocsiját, melyben benne volt négyéves kisfia is. Az üggyel kapcsolatos nyomozást a tapasztalt detektív, Lorenzo Council vezeti. A férfi hamarosan az egész… Több

Rendező: Joe Roth
Író: Richard Price
Forgatókönyvíró: Richard Price
Premier (HU): 2006.07.18.
Edie Falco

2019.09.25 ZeroHero

Julianne Moore es SL Jackson ugy elviszik a hatukon ezt a filmet, hogy eszre sem vesszuk, h minden mas mennyire gyenge. Tul hosszu, tul sokat akar mondani, tul unalmas, tul vontatott. Csak kemenyvonalas krimi es/vagy a foszereploparos rajongoinak ajanlom, mindenki mas szerintem nem tudja vegignezni :D

2015.10.06 BloodyMary

Az az igazság, hogy nem tudom mi let volna ezzel a rém unalmas filmmel, ha nem ez a két zseniális szereplő húzza a történetet előre. A fekete közösséggel való összetűzés érdekes volt, de nem nagyon illeszkedett az események végtelenül unlmasra nyúló sorába.

2015.02.23 OrSi

Ahhoz képest, hogy milyen jó a színészi felhozatala ennek a filmnek, nem működött olyan igazán jól a drámaisága, szerintem a forgatókönyv volt kissé elnyújtva, vagy rosszul összevágva a jelenetek.