Cápa

Jaws

2016.02.04 ellcrys89

Ez a film egy kötelező darab. Nagyon egyben van a film, stabil és erősen oda üt. A látványra panasz nem lehet, és amit nyújtott az egyszerűen csodás. Soha jobbat.

2015.04.01 tamas84

A cápa egy kiváló atmoszférájú alkotás, melyet Roy Scheider remek játéka és Spielberg zseniális rendezése emelt az újkori klasszikusok közé. A zsáner ugyan távol áll tőlem, de kétségkívül a filmtörténet egyik legnagyobb hatású filmje. Erre mondják azt, hogy: korszakalkotó.

2015.10.20 Blindspot

Nagyon szuper. Kellemes kikapcsolódás az egész család számára is akár. Igaz én barátnőmmel néztük ketten, de mindkettőnknek egyöntetű volt a véleménye, hogy ez fenomenális. Odatette magát a film és kész.

2015.10.27 krysn95

Alapértelmezett klasszikus. Ha filmfan vagy akkor illik képbe lenni Speilberg ezen alkotásával. Időtálló, és szinte minden mondata idézni való. Nyári mozinak popcornnal tökéletes

2015.06.20 Akodako

Nem azt mondom hogy a legjobb horror film de egy időtálló klasszikus izgalmas film, ami hozza azt amit a kategóriátol varhatunk.

2015.11.23 Beniko

A 80-as évek közepén láttam először ezt a filmet és nagyon féltem rajta. Amint meghallottam azt a bizonyos zenét, már szinte remegve néztem a képkockákat.

2015.12.29 sepsiklaudia

a korát meghazudtoló film látványilag, jó a zenéje és izgalmas a film

2018.02.14 silverkesh

A mai napig nézhető, tökéletes a zene, hangulat, a színészi játék is jó benne. Klasszikus

2018.09.02 Barnabii44

Alapmű ma is élvezhető alkotás.

2015.03.23 iaquino

Mai szemmel nézve kissé röhejes és nem kissé unalmas. A nagy szörnyes B filmek egész hadseregét zúdította az emberiségre, ami miatt nekem ennek a dögnek még az öröksége is bűzlik. Az egyetlen jó dolog a zene benne.

2015.03.22 Unique

Klasszikus! Azóta sem volt ilyen cápás film. Érdekes módon a folytatásokban egyre bénábban tudták megcsinálni a cápát is. Ez egy igazi klasszikus, a tökélyre vitték benne a paráztatást.

2015.02.22 Tüneményes

Steven Spielberg filmjét Lengyelországban láttam, mert nálunk még nem mutatták be. Jó volt hogy ott nem szinkronizálták, csak a felirat volt lengyel. Volt egy fél napom Krakkóban és szakadt az eső. Nagyon jó választás volt. Azt gondolom, hogy a fiata... Több

2015.03.14 gaalerzsebet

Örök klasszikus, igazi horror film! A legelső perctől megragad és a film végéig nem ereszt! A cápa nagyszerűen van elkészítve. Az ember szinte beleborzong a látnivalóba , amikor a filmet nézi! Nekem ez a film 4/5

2015.03.14 tothtibor5

Steven Spielberg ezzel a filmel bebizonyította hogy nagyon is ért a filmkészítéshez! Nagyon jól sikerült műve ez! Tele van izgalommal, félelemmel és drámával. Az ember és cápa harcának megvalósítása nagyon jól sikerült. A néző figyelmét végig le tudja majd kötni a film. Korszakalkotó film! 5/5