ArpiHajdu és Réci   2016. 10. 17.

Háát... Ez a film bizonyítja, hogy mennyire megrekedt a filmipar, ami a romantikus vígjátékokat illeti. Egy feleséget megcsal a férje, erre ő nemcsak hogy nem utálja azt a bizonyos harmadik személyt, hanem még össze is barátkoznak (befonják egymás haját, szó szerint) és közösen állnak bosszút a csalfa hímen. Ez már önmagában is irreális, de aztán megjelenik egy újabb nő, akivel már a feleséget és a szeretőt egyszerre csalja a pasi és a két nő őt is bevonja a buliba. Leslie Mann-t legtöbbször kedvelem (például a 40 és annyiban vagy a Felkoppintvában), de ebben a filmben piszkosul idegesítő, Cameron Diaz meg teljesen érzéketlen. Ennél erőltetetebb történetet rég láttam! Gratulálok a készítőknek!

Artemisia   2017. 12. 15.

Kicsit komolytalan,de alapvetően menő és szórakoztató a film.Talán egy kicsit hihetőbbé tehették volna, ha a szerető koslat bocsánatot kérni és szövetséget kötni a megcsalt feleséghez és nem fordítva, és ha a 3.nővel mindketten ellenségesek, de azért egy szombat délutáni vígjátéknak jó. Van benne jópár értékelhető jelent, pl. mikor a pasi lebukik, mert a felesége nyit ajtót Cameron Diaznak elég viccesre sikeredett, illetve a Cameron és a feleség "kémkedése" és a férj elleni hasviselés(fogkefe a wc-be,szőrtelenítő a samponba,hashajtó az italba) szintén viccesek. Egy laza csajos kikapcsolódáshoz pont ideális.

andor50   2016. 04. 18.

Cameron Diaz újra és újra bebizonyítja, hogy mennyire nem vicces. Az egyik legrosszabb vígjáték volt az évben, nem értem, hogy tudtam rávenni magam, hogy megnézzem. A poénok nagyon gyengék, a sztori sem mutat semmi újat. Igazából, ha nem készül el a film, akkor sem történik semmi az égvilágon.

Thibo84   2019. 05. 19.

Eléggé lassan indulnak be az események, de amikor Cameron Diaz, Leslie Mann és Kate Upton összeállnak és elkezdik a szívatást - ráadásul nagyon jó triót alkotnak a képernyőn -, hát az valami eszméletlen. Annyit röhögtem, hogy a nevető izmaimat megdolgozták rendesen. Persze a végére egy kissé elfogy a lendület, de jó filmnek tartom.

kevelin   2017. 10. 13.

Nekem tetszett. Jót szórakoztam rajta. Jól bemutatja hogy a férfiak mennyire nem a nőt keresik hanem a csajt akit lehet mutogatni..

Nicki Minaj
Nicki Minaj
Taylor Kinney
Leslie Mann

45 millió dollár bevételt hozott a film.

(LionelMessi10)

40 millió dollárból forgatták le a filmet.

(LionelMessi10)

Melissa Stack bevallása szerint a francia vígjátékok ihlették a film forgatókönyvének megírására.

(ps)