indingo   2019. 08. 17.

Nekem túl amerikai volt a film. A három csaj pedig nagyon okosnak képzelte magát, elég idegesítő volt.

Artemisia   2017. 12. 15.

Kicsit komolytalan,de alapvetően menő és szórakoztató a film.Talán egy kicsit hihetőbbé tehették volna, ha a szerető koslat bocsánatot kérni és szövetséget kötni a megcsalt feleséghez és nem fordítva, és ha a 3.nővel mindketten ellenségesek, de azért... több»

ArpiHajdu és Réci   2016. 10. 17.

Háát... Ez a film bizonyítja, hogy mennyire megrekedt a filmipar, ami a romantikus vígjátékokat illeti. Egy feleséget megcsal a férje, erre ő nemcsak hogy nem utálja azt a bizonyos harmadik személyt, hanem még össze is barátkoznak (befonják egymás ha... több»

Thibo84   2019. 05. 19.

Eléggé lassan indulnak be az események, de amikor Cameron Diaz, Leslie Mann és Kate Upton összeállnak és elkezdik a szívatást - ráadásul nagyon jó triót alkotnak a képernyőn -, hát az valami eszméletlen. Annyit röhögtem, hogy a nevető izmaimat megdol... több»

andor50   2016. 04. 18.

Cameron Diaz újra és újra bebizonyítja, hogy mennyire nem vicces. Az egyik legrosszabb vígjáték volt az évben, nem értem, hogy tudtam rávenni magam, hogy megnézzem. A poénok nagyon gyengék, a sztori sem mutat semmi újat. Igazából, ha nem készül el a film, akkor sem történik semmi az égvilágon.

Ms. Akárki   2019. 07. 25.

Imádtam, főleg a zseniális szereplőgárda miatt. A csajok jól kibabráltak azzal az egy szem pasival aki mindőjüket átverte. Igazi szórakoztató csajos film. A zenéje is nagyon jól passzol a film hangulatához. Cameron Diaz-t kifejezetten szerettem.

kevelin   2017. 10. 13.

Nekem tetszett. Jót szórakoztam rajta. Jól bemutatja hogy a férfiak mennyire nem a nőt keresik hanem a csajt akit lehet mutogatni..

Nicki Minaj
Nicki Minaj
Taylor Kinney
Leslie Mann

45 millió dollár bevételt hozott a film.

(LionelMessi10)

40 millió dollárból forgatták le a filmet.

(LionelMessi10)

bevallása szerint a francia vígjátékok ihlették a film forgatókönyvének megírására.

(ps)

A projekt munkacíme Sweet Revenge (Édes bosszú) volt.

(ps)

Ez volt Nicki Minaj eddigi karrierjének legkomolyabb szerepe.

(ps)

Ebben a filmben játszotta Kate Upton, a népszerű glammodell az első komolyabb szerepét.

(ps)

A filmet az USA-ban 18+ (R rating) besorolással engedték a mozikba, mert egyszer elhangzik benne a vagina szó. Egy petíciónak köszönhetően azonban végül PG-13 (13 éven aluliaknak nem ajánlott) korhatár-besorolást kapott.

(ps)

Danát, a transzvesztitát Nick Cassavetes rendezőasszisztense, Colin Bannon alakítja.