A csajok bosszúja

The Other Woman

2024.04.14 Filmbarát73

Nekem nem volt uncsi, egyszerűen szétröhögtem magam egyes jeleneteken! :)))))

2017.12.15 Artemisia

Kicsit komolytalan,de alapvetően menő és szórakoztató a film.Talán egy kicsit hihetőbbé tehették volna, ha a szerető koslat bocsánatot kérni és szövetséget kötni a megcsalt feleséghez és nem fordítva, és ha a 3.nővel mindketten ellenségesek, de azért... Több

2016.10.17 ArpiHajdu és Réci

Háát... Ez a film bizonyítja, hogy mennyire megrekedt a filmipar, ami a romantikus vígjátékokat illeti. Egy feleséget megcsal a férje, erre ő nemcsak hogy nem utálja azt a bizonyos harmadik személyt, hanem még össze is barátkoznak (befonják egymás ha... Több

2019.08.17 indingo

Nekem túl amerikai volt a film. A három csaj pedig nagyon okosnak képzelte magát, elég idegesítő volt.

2019.05.19 Thibo84

Eléggé lassan indulnak be az események, de amikor Cameron Diaz, Leslie Mann és Kate Upton összeállnak és elkezdik a szívatást - ráadásul nagyon jó triót alkotnak a képernyőn -, hát az valami eszméletlen. Annyit röhögtem, hogy a nevető izmaimat megdol... Több

2019.07.25 Ms. Akárki

Imádtam, főleg a zseniális szereplőgárda miatt. A csajok jól kibabráltak azzal az egy szem pasival aki mindőjüket átverte. Igazi szórakoztató csajos film. A zenéje is nagyon jól passzol a film hangulatához. Cameron Diaz-t kifejezetten szerettem.

2016.04.18 andor50

Cameron Diaz újra és újra bebizonyítja, hogy mennyire nem vicces. Az egyik legrosszabb vígjáték volt az évben, nem értem, hogy tudtam rávenni magam, hogy megnézzem. A poénok nagyon gyengék, a sztori sem mutat semmi újat. Igazából, ha nem készül el a film, akkor sem történik semmi az égvilágon.

2017.10.13 kevelin

Nekem tetszett. Jót szórakoztam rajta. Jól bemutatja hogy a férfiak mennyire nem a nőt keresik hanem a csajt akit lehet mutogatni..

2018.03.24 NFG

Ez a film szerintem annyira valósághű! És a feldolgozása is jól sikerült! Sokat tudtam rajta nevetni! A színészek pedig egész jól össze lettek válogatva!

2022.01.09 Péter Fazekas

Egyszer meglehet nézni.

2017.12.30 authorgirlll

Számomra egy zseniális nem mindennapi vígjátékról van szó. Az ahogyan a megcsalt nők összefognak nem mindennapi. A vége meg egyszerűen fenomenálisan vicces. A fickó csak azt kapta amit megérdemelt és ez benne a legjobb.

2015.05.13 hejnekem

Lassúnak és kicsit unalmasnak éreztem, szerintem a szereplők is valahogy idegesítőek voltak. Annak ellenére, hogy volt benne pár vicces rész nem igazán éreztem szórakoztatónak. Ha nagyon unatkozik valaki, csak akkor nézze meg.

2015.06.22 ElfRider

Könnyed kis vígjáték a megcsalásról és a bosszúról. Ha úgy ülünk le elé hogy nem túl nagyok az elvárásaink akkor élvezhető. Aki egy korszakalkotó vígjátékra vágyik az inkább el se kezdje nézni mert akkor csak a hibákra fog tudni figyelni.

2015.06.16 cunci

Hát ez a film lényegében amolyan semmilyen lett. Színészi játékról nem beszélhetünk, ahogy vígjátékról sem: végig erőltetettnek éreztem, indokolatlanul hosszú, meg egy "picivel" nagyobb csattanót el tudtam volna képzelni. Összességében szigorúan egyszernézős.