A csajok bosszúja

The Other Woman

2015.11.05 Katalin21

A legjobb csajos film, így kell bosszút állni a palikon :) Nagyon humoros, és jók a szereplők benne. Néha picit mondjuk uncsiztam, de a film maga pihenésnek jó.

2015.01.28 laura2694

nem tudta megugrani a lécet, amit az előzetessel felállított, és a szinkron néhol nagyon fájt , nem túl erős, egyszer elmegy

2016.01.08 viraggg

Egynek jó volt, kellően humoros film egy egészen aktuális témáról.

2015.03.29 Elemer.K

Egy könnyű délutáni vígjáték.én első sorban nőknek ajánlom a megnézést, mert bár a kommetekből is látható hogy egy-két nőt kivéve mindenkinek tetszett, a férfiak többségének persze nem. Nem is értem miért?!:) Leslie Mann szerintem jó színésznő, de ebben a filmben néhol kissé idegesítő volt a karaktere.

2019.01.26 Let it happen

Imádtam! Egyszerűen zseniális film! Végig vicces volt, ami nálam nagyon jó pont! És a három színésznő alakítása nagyon tetszett! Meg végülis a sztori is remek volt ezekkel a különböző személyiségű főszereplő hölgyekkel! Én csak ajánlani tudom!

2015.02.09 kamivagyok

Idióta baromság... Nőből vagyok, de ez még nekem is sok. Bugyuta és arról szól, hogy a férfiak csak a külsőséget díjazzák. Üres, semmitmondó vígjáték, amin még csak annyira szórakozni sem lehet.

2015.03.30 Krekk

Bár Camereon Diaz tagadhatatlanul öregszik, mégis aranyosan hozza a fiatal, bosszúszomjas szerető szerepét. Az ötletek aranyosak, a csajok szerethetőek, a pasit könnyű megvetni. Nem kell sokat várni, kellemes esti szórakozásnak jó a család részére.

2015.03.04 Real013

Fogalmam sincs, hogy mikor láttam utoljára ennyire szétesett alkotást, őszintén szólva nem is értem, hogy ezt így, ebben a formában miért is készítették el. Pozitívumként szinte csak azt lehet felhozni, hogy a könnyed hangvételnek hála minden problém... Több

2015.03.31 dudivar

Ezt a filmet egyértelműen csajoknak találták ki. Le sem lehet tagadni hogy a forgatókönyv író is nő volt. Könnyed, vicces történet érdemes megnézni.

2015.01.31 sanyika

Nagyon tetszett ebben a filmben, ahogy bosszút állnak a hűtlen férfin, aki mind a hármójuknak hazudott Ajánlom mert nagyon jó vígjáték.

2015.01.31 sinkotiborne

Nagyon szeretem ezt a filmet, pedig én nem csak az ilyen laza kis vígjátékokat kedvelem. Külön szeretem a zenéit.

2016.03.21 Bulki

Megint egy B kategóriás vígjáték, úgy látszik Cameron Diaz ráállt erre a pályára. Tudom, hogy azért van a filmben, hogy valamivel el lehessen adni, de én ezt már lassan nem veszem be. Pár új arcot is láthatunk a filmben, de Nicki Minaj vagy Kate Upto... Több

2015.01.31 retine43

Nagyon jó volt a film jól szórakoztam ,na de a vége az mindent..... már-már sajnáltam valahol a pasit!!! Cameron Diaz a szokásos profi előadása!

2015.01.22 Dorika94

Ahhoz képest, hogy tucat hálivúdi vígjáték, meglehetősen enyhe sztorival, én jókat röhögtem rajta :) sokszor. Ami azert jó egy vígjáték esetében. Az elcsépelt hasmenős "poénokhoz" való -számomra érthetetlen- vonzódását Hollywood-nak viszont nem tudom megbocsátani: 3/5