A csajok bosszúja

The Other Woman

2015.04.22 mimi

A csajok bosszúja reális kérdéseket tár elénk, méghozzá vicces módon úgy, hogy nem kesergünk, hanem élvezzük a kialakult helyzetet. Legalábbis mi nézők.

2015.01.29 nikiszalanics

Nagyon unalmas és lehangoló volt számomra. Egy poén volt ami tetszett, mikor Amber a Bahamákon fordítva tartja a távcsövet.

2015.07.16 Pillcsi

Hihetetlen "film" mert lehet tudni mi történik előre..igazi semmi ez a film.. ezekből a szerepekből meg tud élni ez a cameron diaz.. igazi kis semmirevaló vígjáték,ezerszer eljátszott sztori..unalmas figurák szóval max ha nagyon ráérsz akkor ajánlom megnézésre..

2015.10.20 J.Fatime

Szeretem az ilyen csajos megbosszuljuk a pasin amit tett filmeket. Vicces volt ahogy összeesküdtek a lányok. Cameront amúgy is nagyon kedvelem,kiváló színésznő,nah meg a kis butus Kate is jól alakította a buta szőke nő szerepét. Jól film volt,csajoknak kötelező!

2015.02.01 miska1967

Fúúúú hát ettől unalmasabb és lehangolóbb filmet rég láttam. Egy kínzás volt számomra. Nekem is az az Egy poén volt ami tetszett, mikor Amber a Bahamákon fordítva tartja a távcsövet de ennyi

2015.02.11 S.Marika

Nagyon szeretem ezt a filmet, pedig én nem csak az ilyen laza kis vígjátékokat kedvelem. Külön szeretem a zenéit. :) Az a jó ebben a filmben, hogy ügyesen egyensúlyoz azzal, hogy ne váljon túl gagyivá. Nem esnek át a ló túloldalára... Sok jópofa jele... Több

2015.05.22 Balu

Nem okozott semmiféle meglepetést, viszont csalódást sem. Cameron Diaz tökéletesen hozza amit szokott, és meg is értem hogy nem akar kimozdulni ezekből a szerepekből. Leslie Mann tényleg idegesítő néha és az is fura hogy sok filmben van hasonló idegesítő háziasszony szerepe.

2016.08.22 Macika

Átlagos, sablon amerikai romantikus vígjáték. A megszokott, sablonos kisssé közhelyes poénokkal teli film. Egyszer nézhető. laza, könnyed film, aminek nincs igazán mondanivalója.

2015.08.26 csongi888

Olyan délutánra való, amikor egy filmen csak jót akarok mosolyogni, és nem gondolkodni, meg izgulni, meg a mély üzenetet keresni benne. Nem volt olyan rossz, de a trailer alapján jobbra számítottam.

2016.08.01 Fanni11

Ez egy tok jo csajos film amin csak rohogni lehet!!! Rengetegszer lattam mar, es minden egyes alkalommal megnevettet. Ha meg nem lattad, feltetlenul potold.

2015.05.10 july

Lassan indul be a film, az alapkonfliktus kibontakozására sokat kell várnunk. Alpári, övön aluli poénokban bővelkedik, idegesítő túlzásokba esik minden területen.

2015.07.27 Bekmeli

Középszerű film, közepes poénokkal. Egyszer nézhető. Néhol unalmas, vontatott és erőltetett poénokkal teli. A színészek alakítása sem győzött meg. Kissé sablonos.

2016.03.17 Timejja

Egy lehetséges "élethelyzet" nagyon eltúlozva. Néha elgondolkodtam a film nézése közben, hogy a készítők hogy gondolhatták komolyan, hogy három megcsalt nő minden rivalizálás nélkül összeáll, barik lesznek, és a céljuk hogy bosszút álljanak a hűtlen ... Több

2015.03.28 fazsuzso

Bugyuta vígjáték, nulla eredetiséggel. Egy -két poénos jelenetet leszámítva unalmas, közhelyes film. Nem igazán tudnám ajánlani senkinek, maximum egyszer lehet megnézni, de talán azért is kár.