Az Egészség ellenszere

A Cure for Wellness

2017.04.05 VK

Kategóriájában megfelelő film. Kissé lehangoló és vannak benne megdöbbentő részek. Lelkileg hat a nézőre. Elgondolkoztató és igazi thrilleres jeleneteket tartalmaz. Izgalmas.

2017.02.18 tilino

Nagyon izgalmas, igazi hátborzongató thriller, futurisztikus látvánnyal, egyedi és megmásíthatatlan színészekkel, ütős és váratlan fordulatokkal. Érdemes megnézni, az utóbbi időkben nem készült hasonlóan jó thriller.

2017.08.28 ocskol

Sajnos nagyon nem azt kaptam, amire számítottam, nem volt annyira rejtélyes, torokzatos, feszült és hátborzongató. A végét meg egyenesen összecsapottnak éreztem. Egyszer meg lehet nézni, nem nagy elvárásokkal.

2019.03.09 Dóra7.6

A film első 2/3-a tetszett, izgalmas a történet, a helyszín gyönyörű, a színészek is jók. A vége szerintem is elég nevetséges volt, pedig annyira vártam valami csattanós háttérben húzódó okokra, de ebből sajnos nem kaptam semmit. Valamint a játékidő is lehetett volna kevesebb.

2017.02.25 kula ba Nézhetetlen

Ritka szar. Fos az egész. Minden rosszul van megcsinálva. És undi. Mi a fa"zom az h az apa meg akarja b"""ni a saját lányát. Ráadásul kimaradt a történetből 300 év. Az apa egy pedofil geci. És amint megjön a lányának meg akarja baszni.

2017.07.09 Rivaikun

Kicsit nehezen követhető volt, talán másodszori megnézésre teljesen sorba tudom tenni a jeleneteket, mindezek ellenére tetszett. ˘˘

2019.12.01 freeman

Király film

2018.10.14 Ilona Lódi

Mintha 2 forgatókönyvből gyúrták volna össze, az egyik a Viharsziget, ami zseniális, a másik meg valami alsókategóriás Drakula vígjáték. Komolyan röhögtem már a végén, annyira gyengére sikerült. Sokkal többet vártam volna a rendezőtől.

2017.02.19 P.Attila

Eszméletlenül látványos mozi azoknak viszont nem ajánlom akik egy nagyon erős történetre várnak az ijesztések a helyükön vannak és a titkokat is időben tudjuk meg a szinészek nagyon jók a látvány ötcsillagos de történetileg kicsit botlakozik néhányszor.

2019.03.31 Lőrincz Kira Nézhetetlen

Valami borzalom

Rég láttam már ennyire unalmas filmet, értelmetlen volt és rendes szenvedés az egész. Pont arra gondoltam, hogy szívem szerint egy csillagot se adnék, és akkor megláttam a "nézhetetlen" gombot, ami tökéletesen kifejezi a véleményemet erről a borzalomról. Ja és ez nem horror, nem tudom, melyik ideggyenge beteg ember titulálta annak, de biztos, hogy rossz az idegrendszere.