Az Egészség ellenszere

A Cure for Wellness

2020.10.12 Ildikó Bacskai

Többedik nekifutásra

A film SZUPER. Őszintén bevallom, kb 3szor én ennek a filmnek nekifutottam, de valahogy soha nem bírt igazán lekötni, túlzásnak éreztem és lassúnak. Most adtam még egy esélyt neki és rá kellett jönnöm, hogy csoda szép a rendezés , csodálatos képi világ, a lassúság pont azért kell , hogy ki tudjuk ezt élvezni, a színészek hitelesek, a sztori pedig elég beteg ami érdekessé teszi ezt a 2 és fél órás filmet. Szóval ki kell várni azt a hangulatot amiben üt a film :)

2017.02.19 MMcFly2015

Kitűnő mozinak ígérkezett. Nem egy esemény dús film, de teljesen lekötötte a figyelmem, jelen volt végig a misztikus hangulat. Egyre több a rejtély, izgatottan vártam a végkifejletet. Végig sablonokra alapszik az egész, de a főszereplő srác és a Viha... Több

2017.12.10 Greeta

Picit félresiklott a film. A hangulata nekem nagyon bejött, no meg a misztikum ami körüllengi a sztorit. A miérteket nagyon nem találták el a készítők.

2019.01.26 Timcsi

Dane DeHaant nagyon kedvelem és az alakításával nem is volt baj. A története helyenként picit elnagyolt.

2019.04.30 petraszab

Az atmoszféra, amit teremtett, nekem bejött. Voltak benne érdekes kameramozgások, de csak egy közepes történet.

2017.06.09 Milanman

Mindig szomorú az, amikor nagyon okosnak, fondorlatosnak és csavarosnak állítanak be egy filmet és közben a látványvilággal terelik el a néző figyelmét a történet szövetében egyre sűrűbben megjelenő lyukakról. Itt is ez történt, a film alkotói képtel... Több

2018.04.08 Queenakasha

Összességében tetszett ez a film. Gyönyörű képekkel teli, érdekfeszítő történet, abszurd helyzetek. Mia Goth pedig nagyon jól játszik és remek arca van az ilyen szerepekhez. A rendező neve láttán többet vártam, de azért nem rossz film.

2018.03.31 Zsceeeka

Tetszett a film, bár az előzetes alapján másra számítottam,. A szereplők jól játszanak, főleg a férfi főszereplő, a történet izgalmas, feszültséggel teli.

2018.04.11 Annuska

Nekem nagyon tetszett a film, jó egy kicsit beteg volt, de különösebben nem zavart. Szuper képi megoldások voltak benne, végig feszültség járta át a sztorit.

2020.09.14 Hámori Balázs

Ritka elmebeteg film

Csak és kizárólag a film címe miatt vágtam bele ebbe az alkotásba: Az egészség ellenszere. Nem tudom megmondani, miért keltette fel az érdeklődésemet, talán a sugallat, amit a cím hordoz, hogy itt valami egészen szokatlan és valószínűleg durva dolgo... Teljes kritika

2018.01.02 fcbnandi

Nekem nagyon tetszett. Végig lekötötte a figyelmemet és nagyon kíváncsi voltam, hogy mi fog történni a végén. Nem az év filmje, de kellemes időtöltés volt. Amúgy is szeretem az e témájú filmeket. Ajánlom másoknak is.

2017.02.28 Elkoo

Sokkal többre számítottam nagy izgalmakkal vártam a végét és hatalmas csalódás ért.Pedig nagyon is érdekes filmnek indult.Mindenesetre egyszeri megtekintésre mindenképp ajánlom.

2017.07.18 T.Andras

Hónapok óta terveztem, hogy megnézem a filmet, csak a tökéletes pillanatra vártam. Azt nem állítom, hogy nem tetszett, de közel sem volt olyan izgalmas és jól összerakott történet, mint amilyenre számítottam. Voltak olyan jelenetek, melyek pedig kifejezetten elvettek a film értékéből.

2017.06.14 miklosvaridori

Izgalmas, tartalmas, a feszültség mindvégig lebeg a levegőben, és ettől annyira zseniális a film. Ajánlom mindenkinek, aki nem egy tipikus és szokványos thrillerre vágyik.