Az Egészség ellenszere

A Cure for Wellness

Movieaddicts.hu
2017/02/16

De sem egy a modern társadalmi lét felett ítélkező filmet, sem egy paráztató horrort, sem egy jól átgondolt pszicho-thrillert, de még egy szegény ember Viharszigetét sem kapunk. Helyette olcsó megoldások nyakig érő, híg levében merülünk el. 4/10 Több

Supernatural Movies
2017/02/17

Nem hittem, hogy egy ilyen előzetes után el lehet rontani ezt a filmet, de Hollywood újra és újra képes meglepni. 5/10 Több

Vox.hu
2017/02/19

Értékelés: 5.5/10
Az egészség ellenszere a horrorfanoknak átírt Viharsziget, Dane DeHaan pedig a szegény ember DiCapriója. 55/100 Több

Hessteg.com
2017/02/22

Értékelés: 5.5/10
Az egészség ellenszere
Megmondom őszintén, nagyon kíváncsi voltam, hogy Gore Verbinksi mit tud kihozni a horror műfajából tizenöt év elteltével, hiszen ő egy olyan rendező, akinek a stílusa maga a védjegye, hisz ha sorba állítjuk a filmjeit (Karib tenger kalózai trilógia, Rango, A magányos lovas), akkor egy elég éles kép rajzolódik ki, s csak azon csodálkozunk, hogy A Cure for Wellness-ben hogyhogy nem szerepel Johnny Depp.(3/5)

Frappamagazin.hu
2017/02/24

Borzongató rétestészta
A Cure for Wellness esetében egy egyszerű thrillerre számíthatna a gyanútlan mozinéző, ezt meg is kapja összességében, ám a filmet megspékelték némi vérfagyasztó hangulattal a horrorpaletta legkiválóbb elemeivel. Gore Verbinski visszatérő filmje valószínűleg megosztó fogadtatásban fog részesülni, viszont a thriller műfaj kedvelőinek erősen ajánlott a megtekintése.

Smoking Barrels
2017/02/26

Na mindegy, nem lett egy kifejezetten rossz film Az egészség ellenszere, de inkább mondanám érdekesnek és egyes elemeiben hangulatosnak, mint jónak és kerek egésznek.7/10 Több

jerrycomovie
2018/12/05

Értékelés: 6.5/10
A Cure for Wellness (2016)
"Megtekintés: A film, amelyik késett vagy tizenöt évet és amelyik fél órával hosszabb, mint kéne.

És mellette nem elég bevállalós. Esküszöm, amikor a végén már azt hittem, a főhős bukni látszott, még kicsit szurkoltam is neki, hogy meglépjen a hepiend ellenes befejezést, mert lehet, hogy a közönség nagy része elfordul majd a mozitól, de mennyivel könnyebb úgy kultikussá tenni egy hasonló műfajú filmet, mint azzal, hogy "boldogan éltek, míg meg nem haltak"???" Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!