A diktátor

The Dictator

2015.05.13 Szeky

A diktátor egy nagyon vicces paródia. Sacha Baron Cohen nagyon jól eltalálta, hogy miről kell filmet csinálnia, nagyon aktuális témája van. Persze kifigurázza amerikát, meg még csomó minden mást is, amit csak akkor veszünk észre, ha tájékozottak vagy... Több

2015.10.25 Manyi

Régen láttam ennyire igényes és humoros vígjátékot. Nagyon igényes és jó politikai paródia. Ironikus, egyedi humoru film Zseniális színészi alakítással és megjelenítéssel.

2015.10.13 Alexa

Nagyon beteg film. Engem szó szerint a székhez kellett kötözni, hogy megnézzem, de végül egész jól szórakoztam rajta. Cohen hozta a szokásos humorát. Jobbra sikerült, mint a korábbi filmje

2017.01.07 des.tiny59

Hatalmas módon jó film lett, imádtam. Ez a film eszméletlen jóra sikerült. A legtöbb elem amit használtak benne szinte kiváló szintet ütött meg és nem éreztem egy percig se az unalom szikráját sem. Nem is gondoltam az elején, hogy ennyire szuper lehet.

2015.02.10 Bimbi

Nagyon állat, igazi vígjáték, tök jó poénokkal. Igazán szórakoztató, végig tartja a színvonalat.

2015.07.13 Timejja

Humoros, bár engem a rasszizmus és a politikai inkorrektség néha azért már zavart. Ettől függetlenül poénos, és jó a sztori :D

2015.12.10 Bius

Borzasztó,szánalmas idiótaság.Gusztustalan és tipikus alpári poénokkal ami már szánalmas.Nézhetetlen és idegesítő,hogy a film fele nincs is lefordítva magyarra.

2015.03.31 th13f89

Zseniális, főleg az eleje, később ugyan leül, de nem rontja az összképet, mint sok filmnél. Aki szereti Sacha Baron Cohent, annak kötelező.

2015.06.28 Toncsi

A diktátor nem ér fel a Borathoz, de még így is viszonylag ütősre sikerült. Szinte minden percben tartogat valami kemény poént, melyket az érzelmesebbek talán már szemlesütve konstatálnának, de Cohen már csak ilyen. Ettől politikailag inkorrektebb filmet nem fogsz látni, azt garantálom.

2015.03.14 dresizoli

Elg nagy hulyeseg de nezheto :'D es vicces. Cohen egy állati nagy figura, ezt most is bebizonyította, egy igazi őrült, de sikerült egy szórakoztató filmet összehoznia.

2015.01.27 Solothor

Ezen a filmen sírva röhögtem

2015.11.11 stif

Hát ha Cohen sokkolni akart, nálam nem jött be. Egyszerűen olyan magasan van már az ingerküszöb, hogy ezt már nehéz megugrani, pláne az ilyen vicceskedő szembesítéssel. Fel kéne ébredni végre, nem ez a járható út, hiába szól részben valami igazról, h... Több

2015.03.11 Deni

Ezen is majdnem annyit lehet röhögni, mint a Boraton és az Ali G-n... Sascha Baron Cohen nagyon hülye, és nem tisztel semmit ! :D És ez egy olyan vígjáték, amit újra tudsz nézni és röhögni megint ugyanazon a poénon..Nekem a helikopteres rész a kedvencem! :D

2015.01.25 dj.piszu

Ettől a filmtől szétröhögtem az agyam, rövidke, de ütős vígjáték :)