A diktátor

The Dictator

2017.07.06 Olivér Rózsa

Ha nem vesszük komolyan akkor nagyon vicces film. Érdemes társasággal nézni mert együtt nevetni sokkal jobb. Nálam megkapja az öt csillagot.

2024.02.06 SzimikeésBéci

Érdekes film volt, nem igazán tudtuk eldönteni, hogy ez most mi is akar lenni. A színészi alakítás rendben volt, illetve voltak vicces jelenetek, de még egyszer biztosan nem néznénk meg.

2017.02.04 Sem Rorrey

Óriási film, az a tipikus végignevetős. Jó a történet is, a poénok nagyon fekszenek, Sacha Baron Cohen talán legjobb filmje. Alapfilm.

2015.07.21 london2012

Egy teljesen beteg film ebből következik, hogy a röhögés garantálva van a főszereplő hozza a borat-os formáját és egy állat :) Mindenképpen érdemes megnézni.

2015.07.11 moony5972

Kellemesen csalódtam a filmben. Sose néztem volna meg hasonlót mégis hihetetlen élményt nyújtott. Többször is láttam és bátran mondhatom, aki kedveli, ezt a stílust nyugodtan megnézheti.

2018.03.19 Rendszergizda

Elégé rasszista humora van filmnek, de ha ez valakit nem zavar, akkor nagyon szórakoztató film. Néha elégé túllőnek a célon. de általában eltalálják. 1-2-szer megnézhető.

2015.02.11 Lord British

Egy hatalmas vígjáték, mögötte persze erőteljes társadalomkritikával. Szinte minden pillanatban valami bődületes baromságot vágnak a fejünkhöz, és mi ezen röhögünk egy jót, és meglepően konstatáljuk, hogy igen, tetszik a film. Sasha Baron Cohen már k... Több

2016.04.30 mrfaktor

Nagyon beteg poénokkal dobálózó zseniális vígjáték. Van egy fajta humora, ami sokaknak megfeküdheti a gyomrát, de aki ismeri Sacha Baron Cohent, az pontosan tudja mire számíthat. A film üzenetét is érdemes megfontolni, mire is utal a demokrácia-diktatúra feszegetésével.

2015.08.21 fagitta

Nagyon egyedi, karakteres vígjáték, eszement humorral. Igazán kikapcsol, jók a jelenetek, már -már beteges a humora. Nem üres a tartalom, van mondanivaló.

2015.11.12 Adell89

A film nagy része izléstelen, gusztustalan és közepesen nézhető. Egy rész tetszett belőle igazán, amikor az amerikai demokráciát leírták, az viszont telibetalált.

2015.06.30 drsolomon

Szatirikus, morbid, humoros és nem kicsit agyament. Ha teljesen ki akarod kapcsolni az agyad, megéri megnézni. Sokat lehet rajta nevetni, mély tartalomra ne számíts!

2017.07.04 gerda

Csak annyit mondanék hogy borzalmas, érdekes poénok fura film. Semmiképp nem néznem meg még egyszer, egyáltalába de nem tetszett, nem is ajánlom senkinek,

2015.05.05 Henczi

Igazi parádé, nagyon szórakoztató vígjáték! Valódi poénok, remek színészi alakítás, végig pörgős eseményekkel, egy percig sem unalmas.Igényesm kategóriájában átlag feletti film!

2015.11.16 Regi82

Ez a film egyszerűen szánalmas. Az idióta poénok,amin nem is lehet nevetni,mert inkább gusztustalan mint vicces. Idegesítő,hogy a film felét érteni majd pont a poénokat nem szinkronizálták,így értsd meg a filmet.