
Vélemények (12)
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Nem értem a hype-ot. Végigszenvedtem az első évadot, talán az volt az eddigi összes közül a leginkább nézhető. Aztán nagy nehezen sikerült végignéznem a második évadot, és végül, fél év alatt a harmadik évadot. Rufus Sewell karakterével és játékával ... Teljes kritika
A politikai filmek, pláne sorozatok nem tartoznak a kedvenceim közé. Vagy mert ismerem az összefüggéseket és nem mondanak újat, vagy mert olyan száraz és tömény, hogy nem csúszik jól. Humor nélkül a politika olyan, mint sündisznóval henteregni. A dip... Teljes kritika
A Homeland és a The West Wing (Az elnök emberei) című munkái után Debora Cahn ismét a politikai játékokat jól ismerő személyként jelenik meg, és a főszereplővel (Keri Russel) együtt, mint vezető producerek dolgoztak a sorozaton. A napjainkban zajló, ... Több
Kellett egy kis idő, amíg beindult, de amikor ez megtörtént, onnantól nem volt megállás. Nagyszerű sorozat lett mesterien megírt párbeszédekkel és remek alakításokkal, ritka az ilyen széria manapság, ezért is merem egészen nyugodt szívvel ajánlani. I... Több
A sorozat elsősorban a politikai játszmákra fókuszál, de a különböző ügyeskedések mellett jelentős játékidőt kap benne a szereplők intrikákkal teli magánéletének bemutatása is. Ha valakit nem zavar a felületessége, hogy nem merül el mélyebben a polit... Több
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Egy igazi politikai film, amit olyan nézőpontból látunk, amilyen korábban még nem volt. A sorozat amerika-anglia-irán szemszögú film, ami a politikai harcokat mutatja be. Lesz második évada, az bitos. Kezdésként egy nagykövet lesz egy nő Angliában ak... Több
Hasonló sorozatok
Én Keri Russell miatt kezdtem el nézni a sorozatot! A The Americans megnézése óta a kedvenc színésznőm! Ebben a sorozatban is jól alakítja a szerep magánéleti válságainak ábrázolását. A kettősséget, ami a sikeres diplomata asszony hivatali szerepe és... Több
Nekem tetszett a sorozat, jó a hangulata, a tempó megfelel, hogy izgalmasan prezentáljanak kémtörténeteket. A könnyed poénokat is jól beágyazták a sztoriba. Összességében nézve, csak ajánlani tudom.