75% 188 szavazat
Vélemények

A diplomata

The Diplomat

 Több
Filmadatlap
12
Vélemények (12)
39
Szereplők (39)
106
Képek (106)
2
Videók (2)
4
Érdekességek (4)
9
Díjak (9)
Filmkritika
48
Cikkek (48)
Fórum

Vélemények (12)

Írj véleményt
 
2026.05.10 hemish Nézhetetlen

legújabb vélemény

Elképesztően ostoba sorozat

A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!

Nem értem a hype-ot. Végigszenvedtem az első évadot, talán az volt az eddigi összes közül a leginkább nézhető. Aztán nagy nehezen sikerült végignéznem a második évadot, és végül, fél év alatt a harmadik évadot. Rufus Sewell karakterével és játékával ... Teljes kritika

0
 
2023.04.24 Dorkateo

a nap véleménye

A politikus is ember

A politikai filmek, pláne sorozatok nem tartoznak a kedvenceim közé. Vagy mert ismerem az összefüggéseket és nem mondanak újat, vagy mert olyan száraz és tömény, hogy nem csúszik jól. Humor nélkül a politika olyan, mint sündisznóval henteregni. A dip... Teljes kritika

1
 
2023.04.26 szemtelen

Az ütésálló nagykövet

A Homeland és a The West Wing (Az elnök emberei) című munkái után Debora Cahn ismét a politikai játékokat jól ismerő személyként jelenik meg, és a főszereplővel (Keri Russel) együtt, mint vezető producerek dolgoztak a sorozaton. A napjainkban zajló, ... Több

1
 
2023.05.01 Gergo Horvath

Kellett egy kis idő, amíg beindult, de amikor ez megtörtént, onnantól nem volt megállás. Nagyszerű sorozat lett mesterien megírt párbeszédekkel és remek alakításokkal, ritka az ilyen széria manapság, ezért is merem egészen nyugodt szívvel ajánlani. I... Több

1
 
2023.04.26 Robinson76

Politikai szappanopera

A sorozat elsősorban a politikai játszmákra fókuszál, de a különböző ügyeskedések mellett jelentős játékidőt kap benne a szereplők intrikákkal teli magánéletének bemutatása is. Ha valakit nem zavar a felületessége, hogy nem merül el mélyebben a polit... Több

0
 
2023.05.04 Szilárd-Leo

Egy igazi politika

A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!

Egy igazi politikai film, amit olyan nézőpontból látunk, amilyen korábban még nem volt. A sorozat amerika-anglia-irán szemszögú film, ami a politikai harcokat mutatja be. Lesz második évada, az bitos. Kezdésként egy nagykövet lesz egy nő Angliában ak... Több

0
 
2023.04.26 GreyWolf

Dráma, humor, politikai „csatározás”, remek főszereplők, mi kell még? :)

0
 
2025.11.27 Hopka Ferenc

A bonyodalmak sokasága...

Én Keri Russell miatt kezdtem el nézni a sorozatot! A The Americans megnézése óta a kedvenc színésznőm! Ebben a sorozatban is jól alakítja a szerep magánéleti válságainak ábrázolását. A kettősséget, ami a sikeres diplomata asszony hivatali szerepe és... Több

0
 
2024.11.07 latla

Azon túl, hogy remek sorozat, nekem nagyon bejött a zenéje.

0
 
2023.04.25 Rics113

Számomra már sok a politika ebben.

2
0
 
2023.04.24 romcul

Nekem tetszett a sorozat, jó a hangulata, a tempó megfelel, hogy izgalmasan prezentáljanak kémtörténeteket. A könnyed poénokat is jól beágyazták a sztoriba. Összességében nézve, csak ajánlani tudom.

0
 
2023.05.03 Zsuzsa Udvardi

Szerintem, ez egy nagyszerű sorozat. Akit kicsit is érdekel a politika és mindaz, ami mögötte van, annak érdekes lesz. Szeretem a film finom humorát és meglepő, hogy mennyire aktuális.

0