A falu

The Village

2015.06.06 VenuszProjekt

Szuper filmecske! Tetszik az elgondolás, hogy elszigetelten is lehetne élni a mai őrült világtól. A film üzenete talán az, hogy ez még sincs így, hiszen láthatjuk, hogy megtörténik a baj, bár részemről ezzel a mondanivalóval mellélőttek, hiszen a mai... Több

2017.08.17 Zsuzsy

Mélyen lélekbe ható horror. De keményebb thriller kategóriában is megállja a helyét mert lelkileg hagy nyomot a nézőben. Mind a színészi szereplés, mind a rendezés profi.

2016.01.22 tamas84

A falu Shyamalan utolsó olyan filmje, ami még ért valamit, már ez is csak egy teljesen középszerű mozi lett. Mondjuk még mindig jobb, mint azt ezt követő orbitális katasztrófák, szóval jár a pacsi. Hol van már a Hatodik érzék?

2016.08.24 Emma109

Elég rémisztő film, annak ellenére, hogy nem mutatnak szinte semmit. Érdekes a nézőpontja.

2020.05.02 Dóra7.6

Elvett majdnem két órát az életemből. Sajnos nekem nagyon vontatott volt a film, alig volt olyan jelenet, ahol felkaptam a fejem, mert valami érdemleges történt.

2015.05.13 Sniper

Én kimondottan szerettem a filmet, nagyszerű színészek és hozzájuk méltó alakítások, erős atmoszféra, kellemes kis borzongás, minden ami egy thrillerhez kell. Rendben, nem egy klasszikus, de akkor is magasan az átlag fölött van.

2015.01.23 David

M. Night Shyamalan maradandót, és fantasztikusat alkotott, minden perce élvezhető, ahogy adagolja a dolgokat az pedig zseniális, a csattanóról nem is beszélve.

2019.11.21 Megyeri Anikó

Elképesztő hangulata és képi világa van a filmnek, és az elején nagyon ügyes adagolásban érkeznek a nézőhöz információk, a borzongás, a félelmek. Nagyon tetszett, hogy ebben az elzárt, egyforma gondolkodásra nevelő kis közösségben is találkozunk "szo... Több

2016.03.20 Pumpu

A falu sztorija szépen lassan bontakozik ki, Shyamalan kiválóan adagolja a feszültséget, miközben rengeteg teret a színészeinek. Ez szép gesztus, pláne akkor ha egy Joaquin Phoenix is van a stábban. A falu egy teljesen kompakt filmélményt nyújt, nem tudom, hogy a többségnek mi volt a problémája vele.