Játssz egy Samsung Galaxy A20e-ért ·  Fórum Login

A fehér zombi

BoBamburg   2019. 05. 06.

Nagyon élvezetes film, amit nem neveznék teljesen horrornak, sokkal inkább egy romantikus dráma, ami csak merít a horror elemekből. De ettől eltekintve egy szépen összerakott film, Lugosi Béla pedig tökéletes mint mindig.

zoleykrajcsi   2016. 10. 04.

Lugosi Bála rajongók számára kihagyhatatlan, kötelező darab A fehér zombi. Én magam nem dobtam hátast a filmtől, de egyszer simán nézhető, mert egyáltalán nem rossz.

A film szerepel Steven Jay àltal szerkesztett, 101 horrorfilm film, amit látnod kell, mielőtt meghalsz című filmkritika gyűjteményben.

A maszkmester ebben a filmben is Jack Pierce volt, akit a Frankenstein és A múmia tett híressé.

A film a perverzet az egzotikussal ötvözi regényes formában, mellyel hasonló bírálatot fogalmaz meg a gyarmatosításról, mint Fritz Lang Metropolisának társadalomkritikája.